اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جان لجند پلتفرمی را برای موسیقیدان ها راه اندازی کرد

جان لجند پلتفرمی را برای موسیقیدان ها راه اندازی کرد

به گزارش زوم ارز، جان لجند خواننده و ترانه سرای مشهور آمریکایی در حال تثبیت جایگاه خود در بین سلبریتی های مشهور است و قصد ورود به دنیای توکن های NFT را دارد و علاوه بر آن قصد دارد سایر موسیقیدان ها را نیز با خود همراه کند و پلتفرم NFT خود را با نام OurSong راه اندازی نماید.این پلتفرم ب هنرمندان این امکان را می‌دهد که آثار خود را توکن کرده و به فروش برسانند و به خریداران امتیازاتی مانند دسترسی به موسیقی منتشر نشده و چت روم های اختصاصی را نیز به ارمغان می‌آورد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در بیانیه آنها آمده است:
اکنون همه می‌توانند داستان ها، موسیقی، عکاسی و هر نوع هنری را به کارت های معاملاتی  NFT به نام Vibes تبدیل کنند. وایبز به شما این امکان را می‌دهد که قفل به روزرسانی های انحصاری را باز کنید و به انجمن های خصوصی دسترسی پیدا کنید و در آنجا می‌توانید با دیگر کاربران به بحث و صحبت بپردازید. جان لجند به عنوان یکی از مدیران اصلی آن فعالیت خواهد کرد و وظیفه جذب هنرمندان جدید و هواداران آنها را بر عهده خواهد داشت.

لجندز در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت، اگرچه بیشتر بیشتر تمرکز خود را بر روی دنیای موسیقی و تولید آثار جدید قرار می‌دهد اما امیدوار است که این پلتفرم به ارتباط مردم کمک کند. وقتی به کاری که می‌خواهم انجام دهم فکر می‌کنم، سعی می‌کنم در پروژه هایی شرکت کنم که باور دارم مردم با استفاده از آنها بیشتر به یکدیگر متصل می‌شوند.

کوین کده

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  برنامه مجلس برای دریافت مالیات از ارز های دیجیتال

منبع: Coinnounce


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا