صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل روزانه سه ارز بازار

تحلیل سه ارز سود ده ی 24 ساعت گذشته

تحلیل روزانه سه ارز بازار

امروز قصد داریم ارزهایی را به شما معرفی کنیم که بیشترین رشد را در 24 ساعت گذشته تجربه کردند. البته آلت کوین های بسیاری با افزایش قیمت بیت کوین در میدان رقابت باقی مانند اما این چند ارز فاندامنتال و بنیاد خوبی هم دارند که می توانند در صورت مساعدتر شدن شرایط بازار، رشد بیشتری داشته باشند.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال آواکس AVAX

اولین ارز این لیست AVAX است که با رشد بیش از 25 درصد توانست خود را به قیمت 75 دلار برساند. و هم اکنون در قیمت 77 دلار در حال معامله شدن می باشد. در حال حاضر در صورت اصلاح مجدد بازار، واگرایی به وجود آمده در سقف قیمتی آواکس، یک بار باعث اصلاح این ارز شد و مجددا در قیمت 82 تا 90 دلار می تواند نشانه ای از اصلاح تا محدوده 70 دلار داشته باشد.

بازه زمانی 4 ساعته:

تحلیل تکنیکال آواکس AVAX
تحلیل تکنیکال آواکس AVAX

تحلیل تکنیکال اتم ATOM 

ارز دوم لیست ATOM می باشد. که در 24 ساعت گذشته توانست رشدی بیش از 30 درصد را ثبت کند. در حال حاضر قیمت اتم 40.28 دلار است و می تواند تا 45 دلار به عنوان هدف اول و در صورت مساعد شدن شرایط بازار تا 77 دلار به عنوان هدف دوم پیش رود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 8 مهر 1400

در صورتی که نتواند از مقاومت 45 دلاری عبور کند و تثبیت بدهد، واگرایی تشکیل می دهد و مجددا وارد فاز اصلاحی شده و به سمت محدوده های اصلاحی خود در قیمت های 35 و 30 دلار یعنی محدوده نارنجی رنگ مشخص شده در چارت حرکت می کند.

بازه زمانی 4 ساعته:

تحلیل تکنیکال اتم ATOM 
تحلیل تکنیکال اتم ATOM

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA 

سومین ارز لیست ADA می باشد. که روز گذشته بیش از 13 درصد رشد را به ثبت رساند.

صرافی کوینکده

کاردانو در حال حاضر با مقاومت 2.27 الی 2.37 درگیر بوده و در صورت شکست آن می تواند اهداف 3.1 و 3.5 دلار را ببیند. و در صورت اصلاح می تواند به حمایت اول 2.20 دلار و 2 دلار بازگردد.

بازه زمانی 4 ساعته:

تحلیل تکنیکال کاردانو ADA 
تحلیل تکنیکال کاردانو ADA

به طور کلی بازار ارز دیجیتال هنوز به شرایطی نرسیده که بتوان با اطمینان از خرید ارزی صحبت کرد. به همین دلیل در شرایط حساس ما هیچ توصیه ای به معامله گران برای خرید نمیکنیم. و صرفا جهت بررسی این گزارش ها آماده شده است.

منبع: زوم ارز

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا