صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل هفتگی زوم ارز (sol-link-atom-iota-eos)

در دنیای امروز که روز به روز در حال گسترش است ، ارزهای دیجیتال نیز از اهمیت و محبوبیت خاصی در میان افراد برخوردار هستند . اگر تجربه ی انجام معاملات در بستر رمز ارزها را داشته می باشید ، می دانید که ارزهای دیجیتال تمام ویژگی های پول رایج را به غیر از ماهیت فیزیکی دارا می باشد . هر کدام از ارزهای دیجیتال از ویژگی هایی برخوردار هستند و هر کدام عملکرد مخصوص به خودشان را دارا می باشند . شما می توانید با شناسایی ارز دیجیتال مورد نظر خود اقدام به سرمایه گذاری کنند . در این مقاله قصد داریم تا پنج مورد از این رمز ارزها را بررسی کنیم.

سلام کریپتو

تحلیل SOL

تحلیل تکنیکال ارز سولانا

شبکه سولانا بعد از اینکه در انجام تراکنش ها دچار اختلال شد، با افت قیمت مواجه شد. و این افت قیمت همزمان بین ریزش بازار رخ داد. که به کاهش ارزش سولانا منجر شد. در زمان نگارش این مقاله قیمت سولانا 125 دلار می باشد. سولانا تاکنون چندین بار به  محدوده حمایتی 116 تا 128 دلار واکنش داشته که منجر به بالا رفتن قیمت سولانا شده است. اما این افزایش قیمت با توجه به روند نزولی بازار نتوانست کمکی به سولانا برساند. و همچنان روند کوتاه مدت سولانا نزولی و در حال تکمیل موج اصلاحی خود می باشد. بعد از اینکه سولانا در شکست مقاومت 150 دلار ناکام ماند، و همین طور با توجه به اینکه امروز آخرین روز هفته می باشد، محل بسته شدن کندل هفتگی برای ادامه روند اهمیت زیادی دارد. اگر این حمایت شکسته شود، حمایت بعدی سولانا محدوده 97 تا 103 دلار می باشد. که شکست این حمایت کمی دور از ذهن است.

تحلیل SOL تحلیل تکنیکال ارز سولانا
تحلیل SOL تحلیل تکنیکال ارز سولانا

تحلیل Link

تحلیل تکنیکال ارز لینک

در مورد ارز لینک، محدوده حمایتی 22.15 تا 21 حمایت خوبی است. اما اگر در صورت نوسانات و ریزش بازار عدد 21 شکسته شود، تا قیمت 18 الی 19 دلار پایین خواهد آمد. نوسانات حرکتی این ارز شباهت زیادی با حرکت بیت کوین دارد. پس طبیعتا صعود آن هم مستقیما به بیت کوین وابسته است. اگر حمایت 18 دلار لینک شکسته شود، و همین طور بیت کوین هم زیر محدوده 37500 تا 36000 نفوذ کند، شرایط برای این ارز بحرانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  بررسی 5 ارز دیجیتال سود ده در 24 ساعت گذشته
تحلیل تکنیکال ارز لینک
تحلیل تکنیکال ارز لینک

تحلیل ATOM

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتم

ارز اتم در یک روند صعودی پرقدرت قرار گرفته و در حال اصلاح می باشد. منطقه حمایتی که انتظار داریم قیمت اتم را به سمت بالا هدایت کند، محدوده 35 تا 30 دلار است. که در تایم های پایین در صورت رسیدن به آن ناحیه می توان به دنبال نشانه های خوب گشت. البته شرایط بازار بسیار حساس است و قیمت بیت کوین می تواند قبل از صعود دچار نوسانات شدیدی شود. و یا حتی در بدترین حالت ممکن بیت کوین به شدت نزولی شود و حمایت های خود را بشکند. در حال حاضر شرایط مومنتوم اتم کاملا نزولی است و فعلا فقط باید نظاره گر بازار باشیم. تا ببینیم نهنگ های بازار چه تصمیمی می گیرند.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتم
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتم

تحلیل IOTA

تحلیل تکتیکال ارز دیجیتال آیوتا

ارز آیوتا در محدوده حمایتی 1.12 تا 1.05 قرار گرفته که کندل روزانه آن قدرت تقریبا زیادی دارد. در صورت شکست، حمایت بعدی آن محدوده 0.89 تا 0.97 دلار است. البته واگرایی مثبت ایجاد شده، در صورت مساعد شدن شرایط بازار، می تواند از آیوتا حمایت کند.

صرافی کوینکده
تحلیل تکتیکال ارز دیجیتال آیوتا
تحلیل تکتیکال ارز دیجیتال آیوتا

تحلیل EOS

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس

ارز ایاس تا زمانی که بالای حمایت 3.45 الی 3.20 دلار باشد، روند میان مدتی آن صعودی است. اما کوتاه مدت در بازه زمانی کمتر از یک ماه می تواند رنج بزند. واگرایی مثبتی که تشکیل شده، در صورت مساعد شدن روند بازار می تواند حمایت خوبی از ایاس داشته باشد. فقط در صورتی به حالت صعودی برمیگردد که بازار شرایط مساعدی به خود بگیرد و اخبار مثبت از آینده بازار حمایت کند.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس

در حال حاضر بیت کوین درشرایطی نیست که بتوان با قطعیت نظری داد. البته در بازارهای مالی هیچ قطعیتی وجود ندارد. فقط می توان با کنار هم گذاشتن پارامتهای مختلف مانند تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال، و تحلیل سنتیمنتال این احتمال را بیشتر یا کمتر دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا