صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل سود ده ترین ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته

تحلیل سه ارز سود ده امروز 10 مهر 1400

تحلیل سود ده ترین ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته

بازار ارزهای دیجیتال در آغاز اولبن روز ماه اکتبر،کار خود را بسیار صعودی شروع کرد. روز گذشته، حجم معاملات بسیار زیاد و ورود سرمایه به بازار باعث بالا رفتن قیمت ارزها شد.

سلام کریپتو

این ورود پول همراه با اخبار مثبت از طرف امریکا بود، که اعلام شد ما با ارزهای دیجیتال مخالفتی نداریم و قصد محدوده کردن آن ها را هم نداریم. ارزهای زیادی بودند که توانستند شرایط نزولی خود را بهبود بدهند. در این لیست چند مورد از ارزهایی که بیشترین سود را در بازار داده اند، و مارکت کپ بلایی دارند را، معرفی و بررسی می کنیم.


تحلیل تکنیکال ارز AXS

بازه زمانی روزانه:

ارزی که سه روز گذشته به عناون یکی ارزهای سود ده به بررسی آن پرداخته بودیم، در روزی که گذشت توانست رشدی بیش از 47 درصد را تجربه کند. برای این ارز، اهداف 87-96 و 110 دلار پیش بینی شده بود، که با رشد دیروز به هر سه هدف خود به خوبی دست یافت. در حال حاضر محدوده 110 دلار و محدوده بعدی 86 تا 96 دلار حمایتی است که انتظار یک اصلاح به سمت این محدوده ها وجود دارد. هدف بعدی AXS محدوده 163 دلار است.

اندیکاتور EMA حمایت بسیار خوبی از این ارز به عمل آورده. و اندیکاتور MACD هم با قدرت صعودی شده و سیگنال صعود داده.

تحلیل تکنیکال ارز AXS بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز AXS بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز FIL

بازه زمانی روزانه:

فایل کوین، ارزی که در روز گذشته توانست 19 درصد رشد را تجربه کند. اگر بتواند روی محدوده 71 دلار بماند و تثبیت بدهد، با توجه به اینکه خط روند نزولی خود را هم به سمت بالا شکسته، و در اندیکاتور MACD، مووینگ مکدی با مووینگ سیگنال برخورد کرده است، و سیگنال صعودی در حال صادر شدن است، می تواند به سمت خط روند نزولی بلند مدت خود (خط سیاه رنگ) حرکت کند، که با هدف 93 دلار، تلاقی دارد.

صرافی کوینکده

البته یک هدف دیگر هم سر راه آن قرار دارد، و آن محدوده 79 تا 82 دلار است. درصورتی که نتواند بالای 71 دلار بماند، و کندل روزانه زیر این عدد بسته شود، حمایت مهم FIL، محدوده 61 تا 62.5 خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 1 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز FIL بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز FIL بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز FTM

بازه زمانی روزانه:

فانتوم با نماد یک ارز دیجیتال که با ارزش بازار حدود ۳.۵۲ میلیارد دلار، در رتبه ۴۴ بازار قرار داشته، و سهم 0.17 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

فانتوم که در واچ لیست هفته ای که گذشت، معرفی شده بود، یکی از پرسود ترین ارزهای روز گذشته بود، و توانست رشد 17 درصدی را تجربه کند. این ارز خط روند نزولی و همین طور کانال نزولی کوتاه مدت خود را شکست، و به سمت سقف قبلی در حرکت است. اهداف پیش روی آن، 1.55 و 1.74 می باشد.

انتظار داریم  در محدوده 1.34 تا 1.30 دلار اصلاح داشته باشد، و سپس به ادامه حرکت بپردازد.

تحلیل تکنیکال ارز FTM بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز FTM بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز SOL

بازه زمانی روزانه:

سولانا که در تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال به آن پرداخته بودیم، مانند سایر ارزهای این لیست رشد خوبی داشت و با 14 درصد رشد به عدد 164 دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله قیمت هر یک ارز سولانا، 158 دلار می باشد. خط روند نزولی که دو روز قبل شکسته شد، و شرایط برای یک حرکت صعودی مهیا بود. حمایت 150 دلار برای سولانا حمایت خوبی است، که می تواند برای شکست مقاومت 163 دلاری از آن کمک بگیرد، و به هدف سقف قبلی 200 دلار خود برسد.

تحلیل تکنیکال ارز SOL بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز SOL بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز DOT

بازه زمانی روزانه:

محدوده حمایتی 26 تا 28.3 دلار برای ارز دات حمایت بسیار مهمی بود، که بعد از چندین بار واکنش به آن، توانست حرکت صعودی خود را شروع کند. هم اکنون ارز دات به مقاومت 32.72 واکنش داده، و در حال رنج زدن است. با حمایتی که در قیمت 31 دلار دارد، می تواند مجددا به سمت مقاومت 32 دلار حرکت کند، و اگر آن را بشکند. هدف بعدی، 38 و 45 دلار است.

ابر اندیکاتور ایچیموکو، نیز در محدوده 27 دلار حمایت خوبی از ارز دات به عمل آورد. مووینگ های اندیکاتور MACD هم در حال سیگنال دادن است، که به این معنی است که روند در حال صعودی شدن است.

تحلیل تکنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز DOT بازه زمانی روزانه

منبع: زوم ارز

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا