صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل سود ده ترین ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته

تحلیل سه ارز سود ده امروز 17 مهر 1400

تحلیل سود ده ترین ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته

همیشه با پایدار شدن بازار، ارزهایی هستند که از فرصت های به وجود آمده نهایت استفاده را میکنند. این ارزها در زمانی که بیت کوین رنج میزند یا به حمایت های خود واکنش میدهد، میتوانند مستعد رشد باشند. در ادامه به بررسی سه مورد از این ارزها میپردازیم.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال ارز SHIB

بازه زمانی 24 ساعته:

شیبا بعد از یک اصلاح سنگین و ریزش 36 درصدی در دو روز گذشته، مجدد یکی از ارزهایی بود که در 24 ساعت گذشته توانست رشد خوبی در حدود 22 درصد داشته باشد.

قیمیت بعد از اصلاح، در محدوده 0.00002200 دلار که محدوده حمایت خط 0.5 فیبوناچی قرار داشت، متوقف شد، و به ادامه مسیر خود بازگشت. برای رسیدن مجدد به سقف 0.00003500 دوباره در حال تلاش کردن است.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز CELR

بازه زمانی 24 ساعته:

یکی از ارزهایی که شب گذشته رشد بسیار خوبی در حدود 40 درصد تجربه کرد. بعد از شکست خط روند نزولی، و چند روز رنج زدن، توانست به سقف قبلی خود برسد. کندل روزانه الگوی شهاب سنگ، اگر در پایان روز به همین صورت بسته شود، با توجه به اینکه اندیکاتور MACD هم نشانه های واگرایی را دارد، میتواند به سمت حمایت های 0.16 و 0.1523 اصلاح قیمت داشته باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل آن چین ارز های دیجیتال امروز 14 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز CELR بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز CELR بازه زمانی 24 ساعته

البته کندل روز قبل بسیار پر قدرت بسته شد و احتمال برگشت به سمت پایین برای این ارز پایین میرود. اگر شرایط بازار به همین صورت پایدار بماند، صرفا فقط می تواند یک اصلاح موقتی داشته باشد.

صرافی کوینکده

تحلیل تکنیکال ارز ONE

بازه زمانی 24 ساعته:

این ارز هم روز قبل رشد نزدیک به 30 درصد را تجربه کرد. در یک کانال صعودی بلند مدتی قرار دارد و در حال شکست مقاومت خود می باشد. اگر این شکست اتفاق بیوفتد، می تواند در میان مدت، به هدف 0.55 و 1.07 دلار برسد.

تحلیل تکنیکال ارز ONE بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز ONE بازه زمانی 24 ساعته

این بررسی ها صرفا جهت آگاهی شما عزیزان زوم ارزی بوده و هیچ سیگنالی مبنی بر خرید یا فروش این ارزها نمی باشد. بررسی های نهایی بر عهده شخص شما می باشد.

منبع: زوم ارز

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا