صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

جهش خیره کننده سه ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بازار

تحلیل سه ارز سود ده 20 مهر 1400

جهش خیره کننده سه ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بازار

به گزارش زوم ارز، در ۲۴ ساعت گذشته، بازار ارز‌های دیجیتال، روند مثبتی را به همراه داشته، اما مثل همیشه باز هم ارزهایی بودند که توانستند سودهای خوبی را تقدیم معامله گران خود کنند.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال توکن ARPA

بازه زمانی 24 ساعته:

این توکن، روز گذشته توانست در محدوده حمایتی خود یعنی قیمت 0.070 دلار، استارت یک حرکت جهشی صعودی را بزند، و مقاومت محدوده 0.085 تا 0.095 را با قدرت تمام شکست. حجم معاملات دیروز این ارز، به طرز باورنکردنی با افزایش 2200 درصدی نسبت به معاملات روز قبل تر خود همراه بوده است، در کل این حجم معاملات، نزدیک به 5 برابر کل مارکت کپ این توکن می باشد.

جهش صعودی این توکن توانست قیمت آن را برای مدت کوتاهی بالای 0.11 دلار نگه دارد، اما این منطقه، مقاومتی است که در گذشته ریزش شدیدی را در آنجا تجربه کرده است. البته به دلیل ریزش شدید کل بازار بوده. در هر صورت، مقاومتی که با قدرت شکسته شده، محدوده 0.074 تا 0.08 دلار بوده، و این منطقه الان به حمایت خوبی تبدیل شده است.

ضمنا این ارز در یک کانال صعودی بلند مدت قرار گرفته و رشد بسیار قابل قبولی در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال داشته. هم اکنون به خط میدلاین کانال واکنش داده است. ذکر این نکته هم لازم است که این ارز، هفته گذشته در جایگاه 445 ارزهای دیجیتال بود و در حال حاضر به دلیل عملکرد بالا و افزایش مارکت کپ، به رتبه 363 رسیده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل سود ده ترین ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته
تحلیل تکنیکال توکن ARPA بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال توکن ARPA بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال توکن SHIB

بازه زمانی 24 ساعته:

این توکن در 24 ساعته گذشته، بیش از 17 درصد رشد داشته و توانست در منطقه حمایتی خود یعنی قیمت 0.00002500 حمایت شود. و مجددا در حال حرکت به سمت سقف قبلی خود یعنی 0.00003500 دلار می باشد.

صرافی کوینکده
تحلیل تکنیکال توکن SHIB بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال توکن SHIB بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال توکن Function X

بازه زمانی 24 ساعته:

این توکن که با نام اختصاری FX شناخته می شود، تا دو هفته قبل فقط در صرافی بیترکس موجود بود، و مدت یک هفته می باشد که در صرافی کوین بیس لیست شده است. این توکن در بین ارزهای دیجیتال، رتبه 119 را به خود اختصاص داده است، و در 24 ساعت گذشته رشدی بالغ بر 37 درصد را تجربه کرد.

از نظر تکنیکالی، در یک کانال صعودی بلند مدت قرار دارد. در همین کانال، به دلیل قدرت روند بالای این توکن، یک کانال صعودی میان مدت هم می توان برای آن درنظر گرفت. در حال حاضر به سقف هر دو کانال برخورد داشته است.

در صورتی که خط روند صعودی کوتاه مدت خود را بشکند، می تواند تا کف کانال میان مدت ریزش داشته باشد. البته این اتفاق در صورت ریزش بازار خواهد افتاد. محدوده مقاومتی بزرگی که در محدوده 1.20 تا 2.20 قرار دارد، برای بار سوم در آن نفوذ داشته. اگر بتواند آن را بشکند، وارد کانال دوم خود خود میشود.

تحلیل تکنیکال توکن Function X بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال توکن Function X بازه زمانی 24 ساعته

منبع: زوم ارز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا