صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

رشد قیمت سه ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بازار

تحلیل سه ارز سود ده 21 مهر 1400

رشد قیمت سه ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بازار

به گزارش زوم ارز، در ۲۴ ساعت گذشته، بازار ارز‌های دیجیتال، با شروع اصلاح هایی به سمت پایین همراه بود. اما در بین ارزهای دیجیتال، مثل همیشه باز هم ارزهایی بودند که توانستند سودهای خوبی را تقدیم معامله گران خود کنند.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال توکن STPT

بازه زمانی 24 ساعته:

این ارز که در یک کانال صعودی قرار دارد، با شروع بامداد امروز، رشد قیمت خود را شروع کرد، و تاکنون با 44 درصد رشد همراه بوده است. در طول هفته گذشته رشد بسیار زیادی را تجربه کرده، و از نیمه اول کانال، با قدرت بالایی به نیمه دوم کانال وارد شد.

مقاومت محدوده 0.23 تا 0.29 برای این ارز خیلی مهم است. زیرا که سقف کانال بلند مدت آن محسوب می شود. با توجه به اینکه رشد قیمت آن بسیار زیاد بوده، هم اکنون در شرایطی نیست که بتوان روی آن سرمایه گذاری کرد. اما برای کوتاه مدت روی حمایت های خود در محدوده 0.18 تا 0.16 دلار، برای اهداف 0.25 تا 0.30 دلار می تواند مناسب باشد.

تحلیل تکنیکال توکن STPT بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال توکن STPT بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز BNB

بازه زمانی 24 ساعته:

همانطور که روز قبل بررسی شده بود، حمایت 380 برای این ارز، حمایت خوبی بود، و حتی زیر 390 دلار هم نیامد. روز گذشته در حالی که بازار مقداری ریزشی شده بود، توانست رشدی در حدود 8 درصد را تجربه کند، و تا قیمت 468 دلار هم پیش رفت.

بیشتر بخوانید:  تحلیل روزانه پنج ارز بازار

مقاومت میدلاین کانال در همین محدوده، و گذشته قیمتی آن نشان میدهد، شکست محدوده 470 تا 490 برای ارز BNB بسیار مهم می باشد. اگر این مقاومت شکسته شود، این ارز می تواند تا سقف کانال صعودی یعنی قیمت های 570 و 650 رشد داشته باشد. البته این قیمت ها اهداف میان مدتی هستند.

صرافی کوینکده
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال توکن REQ

بازه زمانی 24 ساعته:

این ارز، روز گذشته رشدی در حدود 20 درصد را تجربه کرده است. در تایم هفتگی در یک کانال صعودی میان مدت است. ولی در بازه روزانه در کانال نزولی قرار گرفته، که این حالت یک الگوی پرچم صعودی را تشکیل میدهد. اگر بتواند سقف کانال را بشکند، و بالای مقاومت 0.25 دلار تثبیت دهد، اهداف میان مدت آن بین 0.60 تا 0.70 دلار خواهد بود، که این محدوده سقف کانال این ارز می باشد.

نمودار تحلیل REQ بازه هفتگی صرافی UNISWAP:

تحلیل REQ بازه هفتگی نمودار صرافی UNISWAP
تحلیل REQ بازه هفتگی نمودار صرافی UNISWAP

نمودار تحلیل REQ بازه 24 ساعته صرافی BINANCE:

تحلیل REQ بازه 24 ساعته نمودار صرافی BINANCE
تحلیل REQ بازه 24 ساعته نمودار صرافی BINANCE

منبع: زوم ارز

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا