صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

رشد قیمت جالب توجه سه ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بازار

تحلیل سه ارز سود ده 22 مهر 1400

رشد قیمت جالب توجه سه ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بازار

به گزارش زوم ارز، بازار در 24 ساعت گذشته، شاهد فراز و نشیب های زیادی بود. بیت کوین تا قیمت 54 هزار ریزش داشت و به سرعت به سمت بالا حرکت کرد. در این میان ارزهای زیادی پا به پای بیت کوین شروع به رشد قیمت کردند. در ادامه سه مورد از آن ها را بررسی میکنیم.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال ارز DOT

بازه زمانی 24 ساعته:

ارز DOT بعد از فراز و نشیب هایی که در مواجهه با حمایت ها و مقاومت ها داشت، روز قبل با خبر فاندامنتالی توانست 18 درصد رشد را تجربه کند، و مقاومت محدوده 35.6 تا 39 را شکست. در حال حاضر این محدوده به حمایت تبدیل شده و می تواند برای ادامه حرکت به این ارز کمک کند. حمایت های مهم در حال حاضر، 40.80 و حمایت پایین تر 37 دلار می باشد. که برای ادامه، به سمت هدف محدوده 52 دلار می تواند حرکت کند.

تحلیل تکنیکال ارز DOT بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز DOT بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال توکن TWT

بازه زمانی 24 ساعته:

این توکن که متعلق به کیف پول تراست ولت می باشد، در 24 ساعت گذشته توانست بیش از 25 درصد رشد داشته باشد. TWT که در یک کانال صعودی قرار گرفته، بعد از اینکه برای بار چهارم به حمایت محدوده 0.94 تا 1 دلار برخورد داشت، توانست این رشد را تجربه کند. مقاومت آن، محدوده 1.5 تا 1.70 دلار خواهد بود، که سقف کانال صعودی نیز می باشد. حمایت خوب آن هم برای ادامه حرکت، 1.16 تا 1.12 دلار است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 23 مهر 1400
تحلیل SFP بازه زمانی هفتگی
تحلیل SFP بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال توکن SFP

رمز ارز SFP که در یک کانال بلند مدت نزولی قرار گرفته بود، روز گذشته با یک جهش خیره کننده تمامی مقاومت های خود را شکست، و رسما از روند نزولی بلند مدت خارج شد. رشد سه رقمی این ارز بیشترین رشد در بین ارزهای دیجیتال بود.

هم اکنون امکان اصلاح به سمت حمایت 1.80 تا 2 دلار را دارد. نقطه مناسب خرید مجدد این ارز نیز، همین محدوده 1.80 تا 2 دلار خواهد بود. در صورت اصلاح بیشتر، می تواند تا محدوده 1.50 دلار هم به سمت پایین حرکت کند.

صرافی کوینکده

به دلیل قدرت بالای حرکت صعودی آن، اگر کندل هفتگی به همین صورت بماند، و خریداران قدرت خود را حفظ کنند، احتمال اینکه حمایت 2 دلار حفظ شود بیشتر می شود. اهداف این ارز می تواند تا محدوده 4.20 دلار باشد که بالاترین قیمتی است که تاکنون این توکن به خود دیده.

تحلیل SFP بازه زمانی هفتگی:

تحلیل SFP بازه زمانی هفتگی
تحلیل SFP بازه زمانی هفتگی

تحلیل SFP بازه زمانی 24 ساعته:

تحلیل SFP بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل SFP بازه زمانی 24 ساعته

منبع: زوم ارز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا