صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل روزانه پنج ارز بازار

بازار پر نوسان این روزهای ارزهای دیجیتال مخصوصا با شروع این هفته بسیاری از فعالان این بازار را وحشت زده کرده طوری که شاخص ترس و طمع به عدد 21 یعنی ترس شدید رسیده است. به هر حال بازار همیشه به سمت بالا حرکت نمی کند. و این ریزش ها برای بلند مدت فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری هایی است که می تواند در آینده تغییرات زیادی در زندگی بشر ایجاد کند. هم چنین خود بازار ارزهای دیجیتال هم آمده اند تا آینده بشر را دستخوش تغییراتی کنند که به رفاه و امنیت و بالا بردن سطح زندگی افراد کمک شایانی خواهد کرد. بررسی و تصمیم گیری نهایی با همان شخصی است که وارد معامله خرید و فروش می شود. به طور کلی این گزارش ها صرفا بررسی و تحلیل بوده و به هیچ عنوان سیگنالی مبنی بر خرید یا فروش نمی باشد.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال ریپل xrp

ریپل اولین ارز این لیست است، ریپل در ریزش بازار در 24 ساعت گذشته، حمایت محدوده 0.95 دلاری خود را شکسته و در حال حاضر در محدوده 0.89 تا 0.95 در نوسان است. قیمت در لحظه نگارش این مقاله 0.9341 می باشد. در صورتی که نتواند بالای عدد 0.95 تثبیت کند به حمایت پایین تر خود در محدوده 0.77 تا .083 برخورد می کند. که این حمایت پایینی انتظار می رود بتواند به وظیفه خود عمل کند. البته در صورت شکست خط ترند لاین نزولی و برگشت مومنتوم بازار می توان برای این ارز شرایط را مجددا بررسی کرد.

تایم فریم 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ترون trx

در حال حاضر شرایط میان مدت و بلند مدتی ترون همچنان صعودی است و این حرکت کوتاه مدت صرفا یک اصلاح برای استراحت و ادامه حرکت این ارز می باشد. به دلیل شیب بالای این اصلاح انتظار می رود با توجه به حرکت نزولی بازار، همچنان در طول این هفته روند نزولی باشد. البته از هر کدام از این مناطق حمایتی مشخص شده، قیمت می تواند بازگشتی کوتاه به سمت بالا داشته باشد. حمایت اول و مهم این ارز منطقه قیمتی 0.82 دلار می باشد. و در صورت شکست می تواند تا منطقه 0.74 به سمت پایین حرکت کند. این مناطق حمایتی طوری هستند که در گذشته قیمت به آن ها واکنش داشته و احتمال اینکه دوباره واکنش داشته باشد وجود دارد.

صرافی کوینکده

تایم فریم 24 ساعته

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 2 مهر 1400

تحلیل تکنیکال ماتیک MATIC

ارز ماتیک با توجه به روند بازار، در یک کانال نزولی در تایم روزانه قرار گرفته است. که به تازگی حمایت خود را در قیمت 1.40 شکسته و هم اکنون به حمایت 1.11 واکنش نشان داده است. حمایت های پایینتر متیک به ترتیب: 0.92 و0.75 می باشد. انتظار می رود حمایت محدوده 1 تا 1.11 بتواند matic را از اصلاح بیشتر حفظ کند. زیرا اندیکاتور SMA 200 دوره ای در این منطقه حمایت خوبی از این ارز به عمل آورده است. در حال حاضر ممکن است یک برگشت از حمایت 1.11 به سمت محدوده 1.25 انجام  شود. اما با توجه به روند کلی روزانه در صورت ریزش بیشتر بازار می تواند به حمایت 0.90 هم واکنش دهد. در صورتی که قیمت متیک وارد محدوده قرمز رنگ شود، حمایت های نامبرده شده به عنوان اهداف حرکتی فعال می شوند. و اگر بتواند خود را به محدوده سبز رنگ برساند، یعنی توانسته خود را بالای خط ترند لاین صعودی نگه دارد و احتمال ادامه موج صعودی بعدی بیشتر می شود. به طور کلی روند هر ارزی با توجه به روند کلی بازار باید بررسی شود.

تایم فریم 24 ساعته

تحلیل تکنیکال تتا THETA

محدوده های حمایتی که هم اکنون قیمت تتا روی آن قرار دارد، 5.13 می باشد. در حال حاضر باید منتظر شکست ترند لاین نزولی ماند. حمایت بعدی در صورت شکست 4.33 و در نهایت محدوده 3.5 تا 4 دلار می باشد. در صورت صعودی شدن مومنتوم، می توانیم بعد از شکست ترند لاین، در محدوده های حمایت به دنبال نشانه های ورود باشیم.

تایم فریم 24 ساعته

تحلیل تکنیکال CRO

این ارز در حال حاضر در محدوده حمایتی 0.154 تا 0.162 می باشد. که نشانه خوبی از حمایت به ما می دهد. در کنار این حمایت، خط روند صعودی هم حمایت خوبی از این ارز انجام داده است. همچنین اندیکاتور SMA 200 و 50 دوره ای نیز کراس طلایی داده اند. اما باز هم تاکیید می کنیم فقط در صورت مساعد شدن شرایط بازار می تواند برای بررسی های بیشتر گزینه مناسبی باشد. اگر این حمایت حفظ شود و کندل روزانه بالای این حمایت بسته شود، و بازار شرایط مساعدی به خود بگیرد، می تواند تا هدف اول 0.18 و هدف دوم 0.22 به حرکت خود ادامه دهد. اما  درصورتی که این حمایت شکسته شود، حمایت بعدی CRO محدوده بین 0.128 تا 0.138 دلار می باشد.

تایم فریم 24 ساعته

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا