تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل سه ارز NFT با بیشترین حجم معاملات

salamcrypto

زوم ارزی های عزیز سلام! با تحلیل تکنیکال تعدادی از ارزهای NFT که این روزها به شدت ترند شده است در خدمت شما هستیم ، اگر تجربه ای در رابطه با سرمایه گذاری رویNFT ها دارید، در قسمت نظرات با بقیه کاربران به اشتراک بگذارید، 3 ارزی که در ادامه بررسی می شود،بیشترین حجم معاملات را بین سایر NFT را به خود اختصاص داده اند و در ماه گذشته رشد فوق العاده ای داشته اند، با ما همراه باشید تا سه ارز THETA ، ENJ و CHZ را کنار یکدیگر بررسی کنیم .

تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال ENJ :

تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال ENJ
تحلیل enj امروز 99.12.24

ارزدیجیتال ENJ یک از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری ای و یکی از بهترین پروژه های NFT محسوب می شود . در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1.99 دلار در حال معامله شدن است و مقاومت سختی در محدوده 2 دلار دارد که اگر موفق به شکست آن شود، احتمال رشد تا 2.2 و بعد 2.5 داار وجود دارد ، البته در میان مدت می تواند بسیار سودده تر از این ارقام باشد، 1.9 و 1.7 دلار نقاط حمایتی به شدت مهمی هستند و نقاط مناسبی برای خرید محسوب می شوند.


تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال THETA :

تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال THETA
تحلیل theta امروز 99.12.24

ارز دیجیتال THETA که رتبه اول را بین NFTها به خود اختصاص داده است، در حال حاضر باقیمت 7.3 دلار درحال معامله شدن است، اولین سطوح مقاومتی 7.5 و 7.9 دلار است ، در صورتی که بتواند بر این سطوح غلبه کند، هدف بعدی 7.5 دلار خواهدبود. محدوده 6.5-6.7 دلار اولین سطح پشتیبانی را تشکیل داده است و در صورتی که از این محدوده ریزش داشته باشد، احتمال کاهش قیمت تا 5.9 دلار هم وجود دارد. شاخص RSI در شرایط خوبی قرار دارد و اگر سطح 70 را به سمت بالا شکست دهد در موقعیت اشباع خرید قرارخواهد گرفت. حمایت خطوط روندصعودی که در نمودار می بینید از اهمیت بالایی برخوردار است .

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 22 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال CHZ :

تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال CHZ
تحلیل chz امروز 99.12.24

ارز دیجیتال CHZ با رسیدن به اوج قیمت خود در محدوده 0.95 دلار ، با ریزش قیمت روبه رو شد و در حال حاضر با قیمت 0.6 دلار در حال معامله شدن است و به نظر من می تواند نقطه خوبی برای خریدپله ای باشد، درصورتی که سطح حمایتی 0.59 دلار از دست برود، احتمال ریزش قیمت تا 0.44 دلار هم وجود دارد که کف قیمت محسوب می شود و نقطه مناسبی برای خرید مجدد است. این ارز یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری میان مدت و بلندمدت است.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل تکنیکال ارزهای NFT ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا