اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بدترین سناریو ممکن برای بیت کوین

بدترین سناریو ممکن برای بیت کوین

به گزارش زوم ارز، تحلیلگر و معامله گر ارز دیجیتالی که در ماه می درباره سقوط بیت کوین صحبت کرد حالا بدترین سناریوی خود را برای بیت کوین ارائه داد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این معامله گر که با نام مستعار  Dave the Wave فعالیت می‌کند به 77700 دنبال کننده خود گفت که قیمت فعلی بیت کوین شبیه به سال 2014 است و در آن زمان پادشاه ارز های دیجیتال دچار سقوط شدیدی شد و از 988 دلار به 160 دلار رسید.

وی در همین خصوص گفت:
در حالی که برخی قیمت را با 2013 مقایسه کردند اما مقایسه قیمت با سال 2014 نیز جالب است و بدترین سناریو ممکن برای بیت کوین نیز به شرح زیر است.

کوین کده

وی معتقد است که در بدترین سناریو ممکن بیت کوین در کوتاه مدت به سطح قیمت 37500 دلار خواهد رسید و این تریدر همچنین در مورد رویداد the golden cross که از سوی بسیاری از تریدر ها به عنوان نشانه ای برای افزایش قیمت های آینده در نظر گرفته می‌شود شک دارد.

وی افزود که احتمالا بیت کوین پس از رسیدن به 37 هزار دلار دچار افزایش قیمت نخواهد شد و ممکن است بزرگترین دارایی دیجیتال به زیر سطح قیمت 20 هزار دلار نیز برسد.

بیشتر بخوانید:  توضیحات وزیر نیرو درباره خاموشی های اخیر

وی افزود:
همانطور که اوج قیمت جدیدی را ندیدیم، ممکن است کف قیمتی مدنظر را هم نبینیم و مانند همه اصلاح ها، مردم بدون شک منتظر قیمت های پایین تری هستند که هرگز بدست نمی‌آیند.

بیت کوین طی شبانه روز اخیر با کاهشی 3.7 درصدی مواجه شد و در وضعیت بدی قرار دارد و به دنبال همین کاهش قیمت هم اکنون در سطح قیمت 43050 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: DailyHodl

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا