کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول اندروید | معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال اندروید

کیف پول اندروید ، آیا تا به حال نام کیف پول های دیجیتال اندروید را شنیده اید؟ با با دیگر کیف پول های ارز دیجیتال متفاوت است؟ خیر، کیف پول های دیجیتال اندروید همان کیف پول های معمولی هستند که تنها در سیستم عامل اندروید نصب می شود و شما می توانید در گوشی تلفن همراهتان کیف پولتان را اجرا کنید. در مقاله های گذشته ما به صورت کامل درباره کیف پول های دیجیتال با شما عزیزان گفتگو کرده ایم اما در این مقاله قصد داریم تا به صورت کامل درباره بهترین کیف پول های دیجیتال اندروید با شما عزیزان گفتگو کنیم. اگر قصد دارید تا با بهترین کیف پول های اندرویدی آشنا شوید، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

کیف پول Wallet چیست؟

در ابتدا قصد داریم تا کمی درباره کیف پول های دیجیتال با شما عزیزان گفتگو کنیم تا اگر به تازگی به جمع ما پیوسته اید و در این زمینه اطلاعاتی ندارید ابتدا با کیف پول های دیجیتال آشنا شوید.

اگر اطلاعاتی درباره ارز های دیجیتال داشته باشید، می دانید که در بستر اینترنت مورد معامله قرار می گیرند. به همین دلیل ذخیره سازی آن ها نیز در همین بستر صورت می گیرد. به صورت کلی باید بگوئیم که کیف پول های دیجیتال تنها برای ذخیره سازی رمز ارز ها مورد استفاده قرار می گیرند. کیف پول ها به سه دسته ذیل تقسیم بندی می شوند.

کوین کده
 1. کیف پول های نرم افزاری و تحت وب ( انلاین )
 2. کیف پول های سخت افزاری
 3. کیف پول های کاغذی

اگر علاقه به آشنایی با هر یک از دسته های بالا را دارید، می توانید به مقاله اختصاصی آن ها که در سایت قرار داده ایم مراجعه و سپس مطالعه کنید. بحث ذخیره سازی رمز ارز ها که به کیف پول های دیجیتال مربوط است بسیار گسترده می باشد. قبل از اینکه بخواهید از کیف پول ها استفاده کنید ابتدا باید به مسائل و همچنین نکات بسیاری توجه کنید که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.


در هنگام انتخاب کیف پول باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

همانطور که کمی پیشتر گفتیم، زمانی ه قصد انتخاب یک کیف پول را دارید باید به چند نکته توجه کنید که در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به این نکات اشاره کنیم. این نکات عبارت اند از:

 1. امنیت:

امنیت مهم ترین مسئله در کیف پول های دیجیتال است. زمانی که قصد انتخاب یک کیف پول برای ذخیره دارایی هایتان را دارید، باید به امنیت آن بسیار بسیار توجه کنید. وقتی کیف پول انتخابی شما امنیت نداشته باشد، قطعا در مدت کوتاه مورد حمله هکران قرار می گیرد و این موضوع سبب از دست رفتن تمام سرمایه تان می شود. اگر به این موضوع توجه نکنید باید بگوئیم که به زودی منتظر از دست رفتن دارایی تان باشید. بحث امنیت در دنیای کیف پول های دیجیتال بسیار است. ما در یک مقاله به صورت کامل تمامی این موارد را گفته ایم و همه را پوشش داده ایم. می توانید با مراجعه به آن مقاله اطلاعات کاملی در این بابت به دست بیاورید.

 1. امکانات:

این مهم است که کیف پول انتخابی شما امکانات زیاد و متعددی داشته باشد. هنگامی که کیف پولی که انتخاب کرده امکاناتی از جمله تایید هویت دوعاملی و قابلیت چند امضایی را داشته باشد، خیالتان دیگر بابات از لحاظ امنیتی راحت باشد چراکه این دو امکان به شما در بالا رفتن سطح امنیت کیف پولتان کمک بسیاری می کند. جز این دو مورد، موارد دیگری نیز وجود دارند که بهتر است کیف پول انتخابی تان تمامی این موارد را داشته باشد. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که اگر کیف پول انتخابی ما شامل این امکانات نبود، آیا انتخاب آن اشتباه است؟

خیر در این صورت انتخاب شما اشتباه نیست چراکه می توانید کیف پول دیگری را انتخاب کنید اما اگر با این حال مجبور به انتخاب همان کیف پول بودید، در هنگام استفاده از آن بسیار باید محتاتانه عمل کنید تا آسیبی به سرمایه تان نرسد.

 1. رابط کاربری:

وقتی کیف پول انتخابی شما رابط کاربری آسانی داشته باشد، اگر فردی مبتدی باشید دیگر نگران کار با کیف پول نیستید چراکه می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. این گزینه همانند گزینه های بلی نکته مهمی در انتخاب کیف پول نمی باشد اما اگر فردی مبتدی هستید بهتر است به این گزینه توجه ویژه ای کنید چراکه این گزینه برای شما مهم است.

 1. اعتبار:

اینکه کیف پول انتخابی شما معتبر باشد بسیار گزینه مهم و همچنین حیاتی است. وقتی کیف پول انتخابی شما معتبر باشد یعنی آن کیف پول امنیت بالایی نیز دارد و به همین خاطر خیالتان از بحث امنیت دیگر راحت است. در هنگام دانلود و یا خرید کیف پول، مراقب کلاهبردارن باشید چراکه ممکن است جنس تقلبی به شما بفروشند. اگر قصد خرید کیف پول های سخت افزاری را دارید بهتر است خریدتان را از فروشگاه های معتبر انجام دهید و اگر قصد استفاده از کیف پول های نرم افزاری را دارید بهتر است کیف پول مورد نظرتان را از سایت های معتبر دانلود کنید.

اگر به موضوعاتی که به شما به عنوان نکته گفتیم دقت کنید، قطعا انتخاب درستی را خواهید داشت و دیگر از بین رفتن سرمایه تان نخواهید ترسید. در ادامه برای آشنایی بیتشر همراه ما باشید.


امنیت در کیف پول های اندرویدی

کیف پول اندروید
امنیت کیف پول اندروید

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که امنیت در کیف پول های اندرویدی چگونه است؟ کیف پول های اندرویدی جز کیف پول های نرم افزاری به حساب می آیند. زمانیکه حرف از امنیت کیف پول های نرم افزاری است باید به مسائل گوناگونی دقت کنیم. کمی پیشتر ما درباره این موضوع به صورت کامل با شما عزیزان گفتگو کرده ایم.

اگر می خواهید تا خیالتان از امنیت کیف پولتان راحت باشد ابتدا به نکات بالا دقت کنید و آن ها را مو به مو انجام دهید. اگر قصد دارید تا امنیت کیف پول اندرویدی خود را افزایش دهید، در قسمت امکانات گزینه های تایید دو مرحله ای و همچنین قابلیت چند امضایی را فعال کنید تا بهتر بتوانید از این موضوع جواب بگیرید.


چرا استفاده از کیف پول های موبایلی بین کاربران رواج دارد؟

بسیاری از افراد هستند که استفاده از تلفن همراه برایشان نسبت به استفاده از دیگر تجهیزات راحت تر است به همین دلیل اینطور افراد به سمت استفاده از کیف پول های موبایل می روند. این دلیل، اصلی ترین دلیلی است که کاربران را به سمت استفاده از کیف پول های موبایلی می کشاند. اگر شما نیز استفاده از کیف پول های موبایلی برایتان راحت است و همچنین سیستم عامل تلفن همراهتان اندروید می باشد، می توانید برای ذخیره رمز ارز های خود کیف پول هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد استفاده کنید.


بهترین کیف پول های دیجیتال اندروید

در این قسمت، همانطور که مطلع هستید قصد داریم تا نسبت به معرفی بهترین کیف پول های اندرویدی بپردازیم. در ادامه همراه ما باشید.

 1. کیف پول کوینومی یا Coinomi

  کیف پول اندروید
  بهترین کیف پول های اندروید ، کیف پول کوینومی

اگر تا به حال درباره کیف پول های دیجیتال مقاله خوانده باشید، احتمالا نام این کیف پول زیاد به گوشتان خورده است. کیف پول کوینومی یکی از محبوب ترین کیف پول های نرم افزاری است که شما می توانید از آن برای ذخیره رمز ارز هایتان در تلفن همراه و همچنین سیستم های کامیپوتری خود استفاده کنید. توسعه دهندگان این کیف پول نسخه های زیادی از آن را بین کاربران منتشر کرده اند. کیف پول کوینومی رابط کاربری آسان و همچنین جذابی دارد و شما بدون اینکه گمراه بشوید می توانید به راحتی با این کیف پول کار های خود را انجام دهید. خوشبختانه از لحاط امنیتی این کیف پول بسیار مناسب است و به صورت کلی امنیت بالایی دارد و یکی از دلایلی که این کیف پول بین کاربران محبوب است دقیقا همین موضوع می باشد. شما می توانید کیف پول کوینومی را به صورت رایگان در سایت های مختلف دانلود کنید اما اینکه کدام یک از این نسخه ها معتبر است مشخص نمی باشد به همین خاطر همانطور که در ابتدا گفتیم سعی داشته باشید تا کیف پول کوینومی را تنها از سایت رسمی خودش دانلود کنید. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که کیف پول کوینومی از چه رمز ارز هایی پشتیبانی می کند؟

بیشتر بخوانید:  آموزش راه اندازی کیف پول لجر نانو ایکس nano X و لجر نانو اس nano S

این کیف پول از رمز ارز های مختلفی از جمله بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و… پشتیبانی می کند. شما می توانید پس از نصب کیف پول با مراجعه به لیست رمز ارز های پشتیبان کننده به صورت کامل با این کوین ها آشنا شوید. اگر قصد دارید تا درباره این کیف پول اطلاع بیشتری به دست آورید به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله موجود در این خصوص که در سایت منشتر شده است مراجعه کنید.

 1. کیف پول اتمیک یا Atomic

  کیف پول اندروید
  معرفی بهترین کیف پول های اندروید ، کیف پول اتمیک

کیف پول اتمیک، از دیگر کیف پول های اندرویدی است که شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. این کیف پول نیز همانند کیف پول کوینومی یک کیف پول پر طرفدار به حساب می آید و دلیل پرطرفدار بودن آن نیز مربوط به بحث امنیت و همچنین رابط کاربری آسان آن می باشد. کیف پول کوینومی یک رابط کاربری آسان دارد که این موضوع به شما کمک می کند تا در هنگام کار با کیف پول با مشکل رو به رو نشوید.

کیف پول اتمیک از لحاظ امنیتی نیز یک کیف پول مناسب است چراکه از امنیت بالایی نیز برخوردار می باشد. البته لازم به ذکر است که این امنیت بالا باعث نمی شود تا از دارایی شما به صورت 100 درصدی محافظت شود چراکه برخی از عواملی که باید در بحث امنیت مورد توجه قرار بگیرد دست خودتان است.

شما می توانید از این کیف پول در سیستم عامل دسکتاپ نیز جز اندروید استفاده کنید. اگر همزمان می خواهید کیف پول خود را هم در گوشی موبایل اندروید و هم در سیستم دسکتاپ خود داشته باشید این کیف پول گزینه مناسبی است البته با این وجود بازهم تحقیق در این باره نیاز است و شما نیز این کار را باید انجام دهید.

کیف پول کوینومی از رمز ارز های مختلف یپشتیانی می کند. به صورت حدودی شما می توانید حدودا 300 کوین و همچنین توکن را در این کیف پول ذخیره سازی کنید. احتمالا شاید تا به حال درباره فناوری مبادلات اتمی شنیده باشید. این کیف پول از این فناوری پشتیبانی می کند. در زبان انگلسی نیز این فناوری با عبارت ” Atomic Swaps ” نوشته می شود. با استفاده از این تکنولوژی شما می توانید در داخل کیف پول به مبادلات رمز ارز ها بپردازید و دیگر این موضوع شما را از استفاده صرافی بی نیاز می سازد. ما در یک مقاله به صورت اختصاصی کیف پول اتمیک را بررسی و سپس آموزش داده ایم. شما می توانید با مراجعه به این مقاله اطلاعات کاملی درباره کیف پول اتمیک به دست بیاورید.

 1. کیف پول تراست Trust

  کیف پول اندروید
  معرفی بهترین کیف پول های اندروید، کیف پول تراست

کیف پول تراست نیز از دیگر کیف های موبایلی معروف است که توسط کاربران زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. در این کیف امکان ذخیره نمودن رمز ارز های متفاوتی از جمله بیت کوین و اتریوم و… وجود دارد که با وجود این کیف پول دیگر برای ذخیره بیت کوین نیازی به کیف پول دیگر ندارید.همانند کیف پول کوینومی شما می توانید در کیف پول تراست اقدام به خرید و فروش رمز ارز هایتان کنید. این کار مزایا زیادی دارد که یکی از مهم ترین مزایا آن صرفه جویی در پرداخت کارمزد است. احتمالا شنیده اید که این کیف پول متعلق به صرافی بایننس می باشد.

رابط کاربری آسان و بی نقص، یکی از مزایا این کیف پول به حساب می آید. شما می توانید در این کیف پول بدون ایجاد هر گونه مشکلی به راحتی اقدام به ذخیره رمز ارز های متفاوت کنید. شاید برایتان درباره امنیت این کیف پول سوالاتی به وجود بیاید که در این قسمت به آن ها پاسخ خواهیم داد.

کیف پول تراست یک کیف پول موبایلی است که از امنیت بالایی برخودار است. اما لازم به ذکر است که برخی از اقدامات امنیتی برای بهتر شدن امنیت به دست کاربران استفاده کننده از این کیف پول می باشد. اگر از این کیف پول می خواهید استفاده کنید، بهتر است به نکات امنیتی که پیش تر برایتان آوردیم و همچنین دیگر نکات امنیتی توجه کنید.

اگر در هنگام استفاده از این کیف پول با مشکل مواجه شدید، می توانید با مراجعه به مقاله آموزشی کیف پول تراست در سایت زوم ارز مراجعه کنید و اطلاعات کاملی از این کیف پول به دست بیاورید.

 1. کیف پول مای سلیوم My Celium

  کیف پول اندروید
  معرفی بهترین کیف پول های موبایلی ، کیف پول مای سیلیوم

کیف پول مای سیلیوم، از کیف پول های دیگر موبایلی است که احتمالا نام آن را زیاد شنیده اید. این کیف پول یکی از پرکاربرد ترین کیف پول ها درمیان کاربران است. برخی از کاربران مبتدی از رابط کاربری این کیف پول گلایه مند بودند چراکه در هنگام استفاده از آن با مشکل مواجه شده بودند اما این موضوع درباره کاربران حرفه ای و نیمه حرفه ای صحت نداشت. کاربران حرفه ای و نیمه حرفه ای به راحتی از این کیف پول استفاده می کنند و از رابط کاربری آن راضی هستند. البته لازم به ذکر است که اگر فردی مبتدی هستید ممکن است برای بار اول با کمی مشکل رو به رو شوید اما در دفعات بعدی مشکلات شما رفع می شود. اگر احساس می کنید که برای کار کردن با این کیف پول نیاز به آموزش دارید می توانید به مقاله اختصاصی این موضوع مراجعه کنید. در این مقاله ما ابتدا این کیف پول را مورد بررسی قرار داده ایم و سپس آن را به صورت کامل آموزش داده ایم.

امنیت در کیف پول موبایلی مای سیلیوم نیز تا حدی قابل قبولی می باشد و تا حدودی می توان گفت که امنیت بالایی دارد اما با این وجود نباید فراموش کرد که اصلی ترین کار امنیتی دست خودتان که استفاده کننده این کیف پول هستید می باشد. کیف پول مای سلیوم یک کیف پول متن باز است که شما می توانید آن را نسبت به نیاز خود شخصی سازی کنید و سپس مورد استفاده قرار دهید. اگر یک برنامه نویس هستید می توانید از امکان متن باز بودن این کیف پول استفاده کنید و آن را همانطور که  گفتیم شخصی سازی کنید و امنیت کیف پول را ارتقا دهید تا هکران نتوانند به کیف پول شما نفوذ کنند.

 1. کیف پول اکسودوس Exodus

  کیف پول اندروید
  معرفی بهترین کیف پول های اندروید، کیف پول اکسودوس

تا حدودی می توان گفت که رابط کاربری این کیف پول شبیه به رابط کاربری کیف پول اتمیک می باشد. شما می توانید از این کیف پول موبایلی بر روی سیستم عامل اندروید استفاده کنید. اگر یک کاربر تازه وارد هستید، می توانید از این کیف پول هب راحتی استفاده کنید چراکه این کیف پول گزینه ای مناسبی برای استفاده تازه کاران است. یکی از مزایا این کیف پول که بسیار نیز می تواند مورد توجه هولدر ها قرار بگیرد، اتصال آن به کیف پول سخت افزاری ترزور است. شما می توانید این کیف پول را به کیف پول سخت افزاری ترزور متصل کنید و رمز ارز هایتان را در آن ذخیره کنید. کیف پول موبایلی اکسودوس نیز همانند دیگر کیف پول ها دارای صرافی داخلی می باشد و شما می توانید به صورت مستقیم از داخل این کیف پول اقدام به خرید و فروش رمز ارز ها کنید. شاید برایتان درباره امنیت این کیف پول سوالاتی پیش بیاید. خوشبختانه امنیت این کیف پول قابل قبول است و شما می توانید از آن به عنوان یک کیف پول با امنیت استفاده کنید.

ممنون از اینکه تا پایان ” کیف پول اندروید  ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

16 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا