اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر جدید: ارز دیجیتالی برای مبارزه با ایلان ماسک

salamcrypto

گروه سایبری که با نام  Anonymous فعالیت می‌کند و به عقیده برخی از کارشناسان حوزه کامپیوتر، آنها بزرگترین گروه هکری جهان هستند تازگی ویدیویی منتشر کرده و در آن اعلام کردند که ارز دیجیتال خود را با نام Anon Inu راه اندازی کرده اند.

هدف از ارائه این رمز ارز مبارزه با مدیرعامل تسلا آقای ایلان ماسک در جنگ میم کوین ها و جنگ کریپتویی با چین است.

در این فیلم آمده است:
با توجه به ماهیت غیرمتمرکز این گروه هکری، اصلاً مشخص نیست که این گروه چه برنامه ای را برای توسعه رمز ارز خود در نظر گرفته است.

پس از اینکه حدوداً یک الی دو ماه قبل ایلان ماسک در توییتی اعلام کرد که بزرگترین تولید کننده خودرو های برقی در جهان دیگر بیت کوین را بخاطر آلودگی های زیست محیطی شدید و تولید بی رویه کربن دی اکسید و نابود کردن اکوسیستم کره زمین، پذیرش نخواهد کرد بیت کوین با کاهش قیمت شدید مواجه شد و این کاهش قیمت در حدی بود که بیت کوین هنوز نتوانسته خود را ریکاوری کند و در شرایط بشدت بدی به سر می‌برد و هنوز مشخص نیست که چه زمانی بتواند خود را ریکاوری کند و در آن زمان مردم و سرمایه گذاران ایلان ماسک را بخاطر کاهش قیمت بیت کوین که به دنبال آن سایر ارز های دیجیتال نیز دچار کاهش قیمت شدند مقصر می‌دانند.

بیشتر بخوانید:  اتریوم 550 دلار را هدف قرار داده است !

پس از آن گروه هکری  Anonymous یک ویدیو از خود منتشر کرده و ایلان ماسک را تهدید کردند که اگر به این کار خود ادامه بدهد و سرمایه مردم را نابود کند، آنها نیز اسناد و مدارکی از فساد تسلا و شخص ایلان ماسک را منتشر خواهند کرد.

صرافی ایرانی کارت

پس از این تهدید بود که ایلان ماسک دیگر هنوز توییت منفی آنچنان موثری در مورد بیت کوین و یا سایر ارز های دیجیتال ننوشته است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا