اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر جدید: روی شیبا اینو حساب باز نکنید

مانند اکثر آلت کوین های موجود در بازار، شیبا اینو نیز اوج قیمت خود را در بازه بین ماه آپریل و می ثبت کرد و دومین میم کوین برتر جهان در تاریخ 11 می به سطح قیمتی 0.000032 رسید و اوج قیمت خود را ثبت کرد و از آن فقط سقوط قیمت را تجربه کرده و قیمت آن به شدت کاهش یافته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در حال حاضر توسعه دهندگان این آلت کوین یک صرافی غیرمتمرکز با نام ShibaSwap راه اندازی کردند و در عرض 24 ساعت پس از راه اندازی پروتکل TVL این صرافی موفق به عبور از مرز 1 میلیارد دلار شد و نیازی به گفتن نیست که بدانید جامعه این رمز ارز در شبکه های اجتماعی شروع به جشن گرفتن کردند و اصلاً تعجب آور نیست که بدانید جامعه این رمز ارز در انتظار افزایش قیمت شدید این رمز ارز طی هفته های آتی هستند.

این را در نظر بگیرید که وقتی این صرافی راه اندازی شد قیمت شیبا اینو تاحدودی دچار ریکاوری شد و البته همه اینها کوتاه مدت بود و قیمت این میم کوین طی 30 روز گذشته 25 درصد کاهش یافته است و علاوه بر این به نظر می‌رسد بیشتر شاخص های On-Chain این رمز ارز تصویری بسیار تیره از آن را نشان می‌دهد.

کوین کده

در زمان نگارش این خبر تمامی صرافی ها 62.9 تریلیارد توکن از این رمز ارز را در اختیار داشتند و این شاخص از اول ژوئن تاکنون ثابت مانده است و این موضوع اساساً نشان دهنده این است که سرمایه گذاران به دنبال فروش دارایی خود و فرستادن آنها به صرافی ها هستند.

بیشتر بخوانید:  بیدار شدن یک نهنگ بیت کوین پس از 11 سال

تنها زمانی می‌توان انتظار داشت که قیمت شیبا اینو افزایش یابد که حجم معاملات این رمز ارز افزایش یابد و در حال حاضر احتمال تغییر روند قیمت این رمز ارز بسیار کم است.

تعداد آدرس های فعال این رمز ارز اخیراً نزولی بوده و شیبا اینو در ماه می دارای بیش از 100 هزار آدرس فعال بود و حالا در زمان نگارش این خبر حجم 12 هزار آدرس فعال را مشاهده می‌کنیم و کاهش شدید تعداد آدرس های منحصر به فرد روزانه قطعاً یکی دیگر از دلایل نگرانی ما است و اگر این روند طی هفته های آتی تغییر نکند این رمز ارز باز هم دچار کاهش قیمت شدید خواهد شد.

برای مطالعه ی کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال شیبا اینو کلیک کنید.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: AMBcrypto


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا