اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خرید بیت کوین از سوی السالوادور در کف قیمت

خرید بیت کوین از سوی السالوادور در کف قیمت

به گزارش زوم ارز، دولت السالوادور از کاهش قیمت اخیر بیت کوین استفاده کرد و رییس جمهور این کشور آقای نایب بوکله که جزو افراد مشهور دنیای ارز های دیجیتال محسوب می‌شود خبر از خرید 150 واحد بیت کوین دیگر به ارزش 6.8 میلیون دلار در زمان نگارش این خبر داد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بوکله همچنین در توییتر خود به مردم توصیه سرمایه گذاری داد و از دنبال کنندگان خود خواست که در کف قیمت بیت کوین خریداری کنند.

در اوایل امروز بیت کوین دچار کاهش قیمت شدیدی شد و به سطح قیمت 45132 دلار هم رسید و کاهشی 5 درصد را تجربه کرد.

کوین کده

به دنبال کاهش قیمت بیت کوین، شاخص ترس و طمع بازار نیز دچار دگرگونی شد و هم اکنون بازار ارز های دیجیتال در حال حرکت به سوی منطقه ترس است.

السالوادور پس از خریدی که اخیراً انجام داد هم اکنون بیش از 700 واحد بیت کوین در اختیار دارد و این کشور در ابتدا در تاریخ 7 سپتامبر 400 واحد بیت کوین خریداری کرد و پیش از اینکه بیت کوین را به عنوان پول قانونی خود بپذیرد پارلمان آن خبر از راه اندازی صندوق تراست بیت کوین 150 میلیون دلاری داد.

بیشتر بخوانید:  رمز ارز ها هیچ ارزشی ندارند😐😐

در حالی که تلاش زیادی برای پذیرش رمز ارز ها انجام می‌شود، السالوادور پیشگام شد و به اولین کشوری تبدیل شد که شروع به پذیرش بیت کوین کرد و همین موضوع جنجال زیادی را در این کشور برانگیخت و معترضان ناراضی اخیراً دستگاه های خودپرداز بیت کوین را در پایتخت این کشور آتش زدند.

بنظر شما همراهان زوم ارز اگر ارز های دیجیتال و علی‌الخصوص بیت کوین به عنوان پول قانونی ایران شناخته شوند مردم ایران چه واکنشی نسبت به آنها خواهند داشت؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا