اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا نهنگ ها در حال بازی کردن با قیمت بیت کوین هستند؟

به گزارش زوم ارز، سرمایه گذاران خرد باید مراقب وضعیت ارز دیجیتال بیت کوین باشند چرا که ممکن است نهنگ های میلیونر بیت کوین با سرمایه آنها بازی کنند و بر اساس داده های سانتیمنت، آدرس های نهنگ میلیونر بیت کوین که بین 100 الی 10 هزار واحد بیت کوین اختیار دارند دارایی خود را در تاریخ 6 الی 7 سپتامبر به فروش رساندند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به دنبال فروش این نهنگ ها، قیمت بیت کوین نیز در همان تاریخ کاهش پیدا کرد و حالا همان نهنگ ها دوباره بیت کوین خریداری کردند و طی سه روز گذشته 60 هزار واحد بیت کوین به دارایی خود اضافه کردند که همین موضوع منجر به افزایش قیمت 5 درصدی بیت کوین شده است.

هم بنیانگذار گلس نود نیز مشاهدات مشابهی را انجام داد و در آخرین توییت خود گفت:
چند دارنده بیت کوین در هفته گذشته به فروش دارایی خود پرداحتند و پس از آن سرمایه گذاران خرد متوجه ضرر های سنگینی شدند و دست های قویتر وارد شدند و بیت کوین را در کف قیمت خریداری کردند.

کوین کده

با وجود این، بیت کوین در ماه سپتامبر همچون سپتامبر های گذشته در یک وضعیت پر نوسان قرار داشتند و اما هولدر های قدیمی بیت کوین اعتماد به نفس خود را حفظ کردند و همچنان دست نگه می‌دارند و معمولاً کسانی که بیش از یک سال بیت کوین را نگهداری می‌کنند تمایل کمتری به فروش هنگام نوسانات دارند و همین موضوع نشان دهنده اعتماد شدید آنها به بیت کوین است.

بیشتر بخوانید:  شرکت بزرگ بازی سازی Nixon خود را برای خرید Bithumb آماده می کند

بنظر شما همراهان گرامی زوم ارز، آیا واقعاً نهنگ ها در حال بازی کردن با قیمت بیت کوین هستند؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  CoinGape


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا