اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ دوج کوین به فکر خرید بیشتر این رمز ارز

به گزارش زوم ارز گلوبر کنتسوتو که خود را میلیونر دوج کوین می‌داند و در حال حاضر یکی از چندین میلیونر این رمز ارز است در توییتی نوشت که به فکر خرید بیشتر پادشاه میم کوین های جهان است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در زمان نگارش این خبر هفتمین ارز دیجیتال بزرگ جهان یعنی دوج کوین طی شبانه روز اخیر افزایش قیمت 21.4 درصدی را تجربه کرده و در سطح قیمتی 0.25 دلار قرار دارد و نکته جالب توجه این است که دوج کوین طی هفت روز اخیر نیز افزایش قیمت 21.7 درصدی را تجربه کرده و اگر شبانه روز گذشته را در نظر نگیریم این رمز ارز طی 6 روز فقط 0.3 درصد جهش قیمت را تجربه کرده که همین موضوع به خودی خود نشان دهنده وضعیت بد این رمز ارز است.

کنتسونو در ماه فوریه نیز 250 هزار دلار دوج کوین خریداری کرد و پس از اینکه این رمز ارز در اواسط ماه می بخاطر توییت های ایلان ماسک دچار افزایش قیمت شد، وی مدعی شد که ارز دارایی او به بیش از 2 میلیون دلار رسیده است و البته همانطور که شما همراهان زوم ارز بازار را رصد می‌کنید حتما می‌دانید که از اواسط ماه می تاکنون بیت کوین وارد بازار خرسی شد و به دنبال کاهش قیمت 50 درصدی بیت کوین، دوج کوین نیز دچار کاهش قیمت وحشتناکی شد و حتی با این 21 درصد افزایش قیمت نیز حدوداً 63.7 درصد با اوج قیمت خود که سه ماه قبل در سطح قیمتی 0.73 دلار ثبت کرد فاصله دارد.

کوین کده

کنتسوتو از آن زمان تاکنون هیچ یک از دوج کوین های خود را به فروش نرسانده است ولی دوج کوین های او حتی در یک روز 167 هزار دلار از ارزش خود را از دست دادند.

بیشتر بخوانید:  بالاخره دوج کوین از لونا سبقت گرفت

وی به جمع آوری این رمز ارز ادامه داد و کار روزانه خود را رها کرد تا بطور کامل بر روی دوج کوین متمرکز شود و حالا کانالی در یوتیوب برای دوج کوین راه اندازی کرده است.

شما همراهان زوم ارز وفاداری خود نسبت به دوج کوین طی بازار خرسی را حفظ کردید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا