اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

احتمال بالای رسیدن اتریوم به 4500 دلار 🤩

به گزارش زوم ارز و پس از ثبت چند کندل سبز بلند در نمودار های 30 دقیقه ای قیمت اتریوم در نهایت روز جمعه از 4 هزار دلار عبور کرد و در حقیقت پادشاه آلت کوین ها عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین در هفته گذشته داشته است و اتریوم طی هفته گذشته افزایشی 21 درصدی و بیت کوین افزایشی فقط 2 درصدی را تجربه کرد؛ به هرحال هم بیت کوین و هم اتریوم دچار اصلاح قیمت شدند و اتریوم هم اکنون در سطح قیمت 3844 دلار قرار دارد.

سلام کریپتو

برای تداوم هرگونه افزایش قیمت، حضور شتاب زده خریداران بسیار مهم است و جالب اینجاست که بدانید حجم خرید و فروش اتریوم در زمان نگارش این خبر یک جهش عظیم را ثبت کرد و این شاخص نسبت بیت حجم خرید و حجم فروش را نشان می‌دهد.

در حال حاضر همانطور که از نمودارها مشخص است، بازار فعلی حجم بیشتری نسبت به حجم فروش نشان می‌دهد که یک نشانه خوش بینانه و مثبت محسوب می‌شود.

علاوه بر این، شدت نزولی بودن نمودار واگرایی DAA قیمت اتریوم نیز به میزان قابل توجهی کاهش یافته و به سطح ماه می باز می‌گردد و این شاخص رابطه بین قیمت آلت کوین ها و تعدادی آدرس های روزانه که با آنها سر و کار دارند را مشخص می‌کند.

بیشتر بخوانید:  یورین تیمر رییس فیدلیتی می گوید ارزش بیت کوین می تواند تا 23000 دلار سقوط کند

علاوه بر این، طبق شاخص های مختلف می‌توان دریافت که نوسانات نزولی اتریوم در حال کاهش است و همین موضوع نیز خبر خوبی برای اتریوم محسوب می‌شود.

صرافی ایرانی کارت

بنظر شما با احتساب این شاخص ها، اتریوم در کوتاه مدت به 4500 دلار خواهد رسید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: AMBCrypto


بیشتر بخوانید: 

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا