اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

SEC می گوید: اتریوم  2.0، خطری اساسی برای Grayscale Ethereum Trust

salamcrypto

اتریوم 2.0 ، تهدیدی بزرگ برای Grayscale Ethereum Trust

بر اساس آخرین افشای SEC که توسط Grayscale Ethereum Trust یا ETHE اعلام شده ، انتقال قریب الوقوع اتریوم به اجماع اثبات سهام (proof-of-stake) می تواند اثر نامطلوب مادی بر سهام آن داشته باشد.

ETHE اخیراً درخواستی را به یک شرکت گزارش دهنده SEC ارائه کرده است.  شرکت های از این دست لازم است در تمام گزارش های سه ماهه و سالانه در مورد خطرهایی که ممکن است تأثیر نامطلوب بر عملکرد آنها داشته باشند ، بحث می کنند.

یک بخش ، به منظور تشریح خطرات احتمالی برای آینده صندوق ، بیان می کند که ارتقا به اتریوم 2.0 می تواند مشکلات خاصی را برای سرمایه گذاران ایجاد کند:

“سازوکار اجماع شبکه ارزهای دیجیتال از جنبه های مهم کد منبع آن است و هرگونه عدم اجرای صحیح چنین تغییری می تواند اثر نامطلوبی بر ارزش ETH و ارزش سهام داشته باشد.”

در این گزارش ذکر شده است که عدم توانایی در اجرای صحیح این تغییرات می تواند منجر به ایجاد یک فورک  موقت یا دائمی شود که می تواند تأثیر منفی بر سهام ETHE داشته باشد.

اتریوم 2.0 ، تهدیدی بزرگ برای Grayscale Ethereum Trust
اتریوم 2.0 ، تهدیدی بزرگ برای Grayscale Ethereum Trust

به نظر می رسد که تاکنون ، ارتقا قریب الوقوع، علاقه سرمایه گذاران به صندوق را کم نکرده است. برعکس ، دارایی های تحت مدیریت Trust در سال گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته است و  از 67 میلیون دلار به بیش از 800 میلیون دلار در زمان انتشار این خبر رسیده است. در حالی که قیمت ETH در این بازه زمانی تقریباً دو برابر شده  ، دارایی های ETHE بیش از ده برابر افزایش یافته است.

بیشتر بخوانید:  1.7 میلیارد دلار سرمایه لیکویید شد

منبع: کوین تلگراف


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا