اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

عرضه ارز دیجیتال جدید Audio و لیست شدن آن دربایننس

با ادامه حرکت  بازار DeFi ، سرمایه گذاران عرصه ارز دیجیتال  به لیست های پیش فروش و توکن جدید هجوم آورده اند تا بتوانند در مدت زمان کوتاهی سودهای کلانی کسب کنند. بااین حال ، این عمل منجر به خسارات گسترده ای شده و در نتیجه سرمایه گذاران گاها با 100٪  ضرر روبرو می شوند.

سلام کریپتو

مطالعه بیشتر:بررسی کامل  ارز audio

امروز یک توکن نسبتاً ناشناخته به نام  AUDIOیAudius بدون هیچ گونه بحث و حاشیه ی زیادی در مورد آن در توییتر آغاز به کارکرد. کمی پس از راه اندازی ، Binance اعلام کرد که یک سرمایه گذاری استراتژیک در این پروژه انجام داده و  آن را در صرافی لیستکرده  است. این اقدام هیجان زیادی را برای این ارز ایجاد کرد و قیمت این ارز دیجیتال  را بیش از 1000 درصد در عرض چند ساعتافزایش داد.

Audius Music ارز دیجیتال را راه اندازی می کند و سرمایه گذاری Binance آن را دریافت می کند .در اوایل امروز ، شبکه اصلی براییک پروژه بلاک چین جدید با تمرکز بر موسیقی ، با توکن جدید AUDIO آغاز به کار کرد. به محض راه اندازی این ارز دیجیتال اقداماتمتفاوتی را تجربه کرد و ابتدا روند نزولی داشت تا اینکه Binance اعلام کرد که آنها یک سرمایه گذاری استراتژیک در Audius Music،پروژه ای که این توکن به آن متصل است، انجام داده اند . در این اطلاعیه ، Binance توضیح داد كه آنها یك دوره 1.25 میلیون دلاری رادر پروژه پیش بینی كردند زیرا این پروژه  دارای پایگاه قوی  از هنرمندان برجسته ای بود كه می توانند موسیقی خود را بدون واسطهضبط و درآمد کسب كنند.

آزمایشگاه و بخش های سرمایه گذاری  Binance ، یک سرمایه گذاری استراتژیک در Audius انجام دادهاستیک پروتکل جریان غیرمتمرکز که به همه آزادی توزیع ، کسب درآمد و پخش هرگونه محتوای صوتی را می دهد.”توکن های AUDIO در بایننس لیست شد. کمی  پس از اعلام سرمایه گذاری استراتژیک ، ارز دیجیتال AUDIO نیز لیستی دربورس ارز دیجیتال دریافت کرد. این امر به تجمعی که در حال شکل گیری بود ، دامن می زند.

صرافی ایرانی کارت

در نهایت ، این اقدام منجر به افزایش بیش از 1000 درصدی ارز دیجیتال شد.

در حال حاضر ، توکن پلت فرم  Audiusبیش از 900 درصد با قیمت فعلی 0.44 دلار معامله شده است و سقف بازار 9 میلیون دلاری راداراست. اگر  این پلتفرم   با به دست آوردن کاربرد گسترده در میان هنرمندان و شنوندگان،  توکن  های بیشتری را ارائه ندهد، میتواند بارشد بالایی روبرو شود.

در سال 2019 ، برخی از گزارش های منفی در مورد آن  دریافت شد . The Verge با انتشار گزارشی در مورد Audius  ، آن را یککابوس حقچاپ  با موارد دزدی  زیادی خواند. مشخص نیست که آیا این مسئله هنوز  یک مشکل پایدار برای این  پلتفرم است.

منبع: کوین تلگراف

بیشتر بخوانید:  نزول قیمت بیت کوین

گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا