اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

استرالیا رتبه سوم را در نصب ATMهای ارز دیجیتال پس از ایالات متحده و کانادا دارد

استرالیا رتبه سوم را در نصب ATMهای ارز دیجیتال پس از ایالات متحده و کانادا دارد

به گزارش زوم ارز، استرالیا اکنون از 234 دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال بهره می برد که آن را پس از ایالات متحده و کانادا در رتبه سوم جهان قرار می دهد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با وجود بازار نزولی و پویایی کم سابقه نصب جدید خودپرداز بیت کوین در سراسر جهان، استرالیا از نظر تعداد دستگاه های خودپرداز ارز دیجیتال در بین سه کشور برتر جهان قرار دارد. تنها در روزهای اول ژانویه بود که استرالیایی ها به رتبه چهارم رسیدند، از آن زمان آنها 16 دستگاه دیگر را نصب کردند.

بر اساس داده های Coinatmradar، استرالیا اکنون از 234 دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال بهره می برد که آن را پس از ایالات متحده و کانادا در رتبه سوم جهان قرار می دهد. در سه هفته از اسپانیا که دارای 222 دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال است، بهتر عمل کرد.

استرالیا 99 دستگاه ATM را که تقریبا نیمی از تعداد کل آن است، در سه ماه آخر سال 2022 مستقر کرده است. و سرعت آن کاهش نمی یابد. از 1 ژانویه، استرالیا 16 دستگاه جدید نصب کرده است، در حالی که اسپانیا در واقع 4 دستگاه را از دست داده است و السالوادور که پنجمین جایگاه جهانی را در اختیار دارد، حتی یک دستگاه خودپرداز جدید ثبت نکرده است.

به طور کی، اعداد استرالیا و همچنین اسپانیا و السالوادور، به سختی می توانند با نسبت عظیمی از دستگاه های خودپرداز ارز دیجیتال در ایالات متحده برابری کنند. آنها همراه با کانادا در زمان انتشار این خبر، 94.4 درصد از کل دستگاه هایATM  ارزهای دیجیتال را در اختیار دارند.

یک بازار نزولی یک ساله در سال 2022، همراه با تنش های ژئوپلیتیکی و تورم جهانی، منجر به کندی چشمگیر نصب دستگاه های خودپرداز ارزهای دیجیتال شد. تنها 94 دستگاه خودپرداز بیت کوین بین ژانویه تا پایان سال 2022 به شبکه جهانی اضافه شد در حالی که در نیمه اول سال 2022 تعداد 4،169 دستگاه خودپرداز بیت کوین به شبکه جهانی اضافه شد.

در ژانویه 2023، کولانگاتا استرالیا اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین خود را با قابلیت های شبکه لایتنینگ یکپارچه دریافت کرد. این دستگاه مشابه خودپردازهای ارز دیجیتال سنتی کار می کند اما به دلیل راه حل های لایتنینگ لایه 2 در زمان قابل توجهی صرفه جویی می کند. و همچنین امکان خرید مقادیر بسیار کم BTC را فراهم می کند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

   منبع: Cointelegraph 


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا