اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دنیای دیفای رشد روزافزون خواهد داشت

دنیای دیفای رشد روزافزون خواهد داشت

به گزارش زوم ارز، سناتور جین هیوم بیان کرد که امور مالی غیرمتمرکز یعنی دیفای فرصت بزرگی برای استرالیا فراهم می‎‌کند تا جایگاه خود را به عنوان پیشرو در دنیای نوآوری و پیشرفت اقتصادی تثبیت کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

سناتور هیوم روز دوشنبه 22 نوامبر در نشست فوق العاده بررسی ثروت و امور مالی استرالیا در سیدنی سخنرانی کرد و وی نماینده امنیت اقتصادی زنان استرالیا، حزب لیبرال و ایالت ویکتوریا است؛ این کنفرانس در درجه اول در مورد صندوق های بازنشستگی فوق العاده و دولتی بود و پس از آن در مورد دیفای نیز بحث شد.

سناتور هیوم از صنعت و دولت خواست که آنها شروع به پذیرش دنیای دیفای کنند و به این باور برسند که دیفای مد نیست و ترسی نداشته باشند و البته جانب احتیاط را رعایت کنند چرا که این فناوری به این زودی ها از بین نخواهد رفت.

کوین کده

وی در این خصوص گفت:
اگر 20 یا 30 سال گذشته چیزی به ما آموخته باشد این است که همه نوآوری ها حین آغاز بکار با اختلال هایی همراه هستند.

وی همچنین به ماهیت سریع این صنعت اشاره کرد و گفت:
امور مالی غیرمتمرکز مبتنی بر فناوری بلاکچین فرصت های باورنکردنی را به همراه خواهد داشت و استرالیا نباید با ترس از ناشناخته ها رها شود.

بیشتر بخوانید:  خبر جدید: اتریوم و کاردانو به افزایش قیمت خود ادامه خواهند داد

وی در سخنانی درباره سیاست گذاری خاطرنشان کرد که آینده اقتصادی استرالیا با نوآوری و بهره گیری از فناوری تعریف می‌شود چرا که این کشور همچنان به ریکاوری از خسارات مالی ناشی از پاندمی کرونا ادامه می‌دهد.

وی همچنین از کسانی که به پذیرش نوآوری و پیشرفت در حوزه های مالی جدید به ویژه فناوری بلاکچین علاقه‌مند هستند قدردانی کرد.

نظر شما همراهان زوم ارز درباره آینده حوزه دیفای چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا