اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سبقت AVAX از SHIB

سبقت AVAX از SHIB

به گزارش زوم ارز، رمز ارز Avalanche (AVAX) که در زمینه ارائه قرارداد های هوشمند فعالیت می‌کند در ساعت 8:03 دقیقه صبح به وقت جهانی در صرافی بایننس اوج قیمت جدیدی را در سطح قیمت 144.96 دلار ثبت کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این رمز ارز که لقب قاتل اتریوم را بر دوش می‌کشد هم اکنون از نظر ارزش کل بازار از دومین میم کوین برتر بازار عبور کرده و از منفعل بودن شیبا اینو نهایت بهره را برد و به همین خاطر جایگاه یازدهمین رمز ارز برتر بازار را از آن ربود و حتی موفق شد فاصله ای 6 میلیارد دلاری با آن ایجاد کند چرا که بنا به وبسایت معتبر و مرجع کوین مارکت کپ، هم اکنون در زمان نگارش این خبر شیبا اینو ارزش کل بازار حدوداً 23 میلیارد دلاری دارد و آواکس ارزش کل بازار حدوداً 29 میلیارد دلاری دارد.

آواکس حتی موفق شد با افزایش قیمت 14 درصدی خود از دوج کوین نیز پیشی بگیرد و وارد باشگاه ده رمز ارز برتر بازار شود ولی دچار اندکی اصلاح قیمت شد و در زمان نگارش این خبر طی شبانه روز اخیر کاهش قیمتی 1.7 درصدی را تجربه کند و البته در حال حاضر نیز فاصله بسیار بسیار اندکی با دوج کوین از نظر ارزش کل بازار دارد.

کوین کده

رمز ارز اتر بعنوان رمز ارز بومی اکوسیستم اتریوم فعالیت می‌کند و رمز ارز آواکس نیز بعنوان رمز ارز بومی اکوسیستم آوالانچ فعالیت کرده و توکن لایه یک محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:  حجم تراکنش صرافی‌های غیرمتمرکز از انواع متمرکز پیشی گرفت

از زمانی که مدیرعامل شرکت Ava Labs یعنی شرکت مادر پروژه اوالانچ آقای امین گون سیرر اعلام کرد که با شرکت حسابداری Big Four قرارداد همکاری منعقد کرده‌اند افزایش یافته است.

نظر شما همراهان زوم ارز درباره آینده این ارز دیجیتال چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا