صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

میزبانی آوالانچ از بازار NFT نوین Artcrypted

میزبانی آوالانچ از بازار NFT نوین Artcrypted

به گزارش زوم ارز، اکوسیستم دپ‌های آوالانچ در حال افزایش فعالیت است؛ پلتفرم عجیب کلکسیونی‌های دیجیتال Artcrypted این اکوسیستم را به عنوان بیس فنی خود انتخاب کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به اعلامیه‌ی به اشتراک گذاشته شده توسط بازار NFTهای Artcrypted، از ماه ژوئن 2022، فعالیت‌های این بازار روی بلاکچین آوالانچ آغاز خواهد شد.

زمانی که این اقدام صورت گیرد، پلتفرم Artcrypted بر عرضه‌ی مفاهیم هنری منحصر به فرد، که پیش‌تر، نه به شکل فیزیکی و نه دیجیتالی، عرضه نشده‌اند، تمرکز خواهد داشت.

تیم Artcrypted تصمیم گرفت تا با آوالانچ همکاری کند؛ چرا که این بلاکچین راحی فنی پیشرفته و با مصرف منابع بهینه دارد که موانع در مسیر رسیدن به مقیاس‌پذیری و قابل اطمینان بودن را از میان برمی‌دارد.

همانطور که پیش‌تر توسط U.today گزارش شد، آوالانچ شبکه‌های فرعی خود را، به عنوان یک راه حل با مقیاس‌پذیری بسیار بهینه‌تر، در مقایسه با راه حل‌های اصلی اتریوم لایه2 تبلیغ می‌کند.

بدین گونه، Artcrypted قادر خواهد بود تا به مشتریان و طرفداران خود، کارمزدهای کاهش یافته ارائه دهد تا هنرمندان بتوانند بر خلق آثار، به جای جمع آوری سرمایه، تمرکز داشته باشند.

این بازار NFT در استراتژی‌های توسعه‌ی شغلی خود، به دنبال اولویت نهادن هنرمندان ساکن کشورهای آمریکای لاتین است. همانطور که پیش‌تر U.today گزارش کرد، بازار خرید و فروش NFTهای Carnival نیز بر همین ناحیه تمرکز دارد.

بیشتر بخوانید:  صرافی های کره جنوبی از Coinone پیروی می کنند

بازار Carnival در تاریخ 8 مارچ 2022، روی پلتفرم متمرکز بر بیت کوین RIF راه اندازی شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا