صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دومین بانک رمزنگاری شده در آمریکا

AVANTI دومین بانک رمزنگاری‌شده در امریکا است که با Kraken رقابت خواهد کرد. این بانک قصد دارد خدمات نگه‌داری ارزهای دیجیتال را فراهم کند، همچنین دارایی‌های دیجیتال خود را عرضه کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

AVANTI یک منشور بانکی از هیئت بانکی ایالت وایومینگ دریافت کرده است.دقیقاً یک ماه بعدازاینکه صرافی کراکن اولین منشور بانکی را در وایومینگ دریافت کرد. گروه مالی AVANTI که توسط مدیرعامل سابق مورگان استنلی، کیتلی لانگ تأسیس شد، تقاضای منشور بانک کرد تا به یک موسسه سپرده‌گذاری با اهداف خاص تبدیل شود.

این منشور اجازه می‌دهد تا خدمات بانکی مشخصی ازجمله نگه‌داری دارایی‌های دیجیتال را ارائه دهد و این شرکت قصد دارد از سال آینده افتتاح حساب‌های تجاری را آغاز کند.

لانگ در بیانیه مطبوعاتی گفت:”ما محصولات و خدماتی را ارائه می‌دهیم که امروز در بازار وجود ندارند”. وی افزود:”در حال حاضر تنها موسسه مالی ایالات‌متحده که می‌تواند معاملات نهایی و همزمان بین دارایی‌های دیجیتال و دلار آمریکا را فراهم کند. ما هستیم”

یکی از محصولاتی که به‌طور خاص به آن نگاه می‌کند دلار توکنیزه شده خود به نام AVIT است که برنامه دارد به خوبی اتریوم در کنار بیت کوین قرار بگیرد. لانگ مدتی است که در تلاش برای رسیدن به این لحظه است. در اوایل سال ۲۰۱۹ مجلس قانون‌گذاری وایومینگ طرحی از لایحه‌ها مربوط به بلاک چین را تصویب کرد که برای تبدیل ایالات‌متحده  به پناهگاه شرکت‌های دارایی ارزهای دیجیتال است. لانگ به‌عنوان عضوی از گروه ویژه وایومینگ بلاک چین نقش اساسی در ساخت و لابی‌گری در قوانین داشت.

بیشتر بخوانید:  جا به جا شدن 12 میلیارد دلار دوج کوین در یک روز

Avanti به‌طور اسمی در رقابت با Kraken Financial است که اساس‌نامه خود را در سپتامبر دریافت کرد. هر دو بانک قصد دارند که از اوایل ۲۰۲۱ فعالیت خود را آغاز کنند.


گزیده اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا