صرافی ایرانیکارت
زوم ارز پدیا

بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

بررسی بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity، در این مقاله ما قصد داریم تا درباره یکی از بازی های محبوب این روزها صحبت کنیم. بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) که این روزها زیاد اسم آن را شنیده اید.

سلام کریپتو

خوشبختانه با توجه به رشد چشمگیر رمز ارز این بازی و حمایت بزرگانی همچون Ubisoft باعث شده است تا افراد مختلفی جذب این بازی شوند. ناگفته نماند که رشد قیمت چشمگیر قیمت ارز این بازی و محبوبیت های آن به همین جا ختم نشد و این موضوع باعث شد که این بازی دچار حمله های مختلفی از جمله DDOS شود

این بازی توسط استودیو (اسکای میویس یا Sky Mavis) که یک استودیو خصوصی نیز می باشد طراحی و تولید شده است. بازی اکسی اینفینیتی از دو بازی معروف کریپتویی الهام گرفته شده است که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد. برای شروع این بازی شما نیاز به یک سرمایه اولیه برای خرید اکسی های داخل بازی دارید.

این موضوع باعث شده است تا افراد کمتری به سراغ این بازی بروند. اگر قصد پرداخت هزینه ای ندارید، اما علاقه به انجام این بازی دارید، در ادامه ما به شما یک روشی خواهیم گفت که می توانید به راحتی بدون پرداخت حتی یک ریال هزینه این بازی را انجام دهید. در مجموع اگر شما فردی هستید که قصد هزینه برای بازی ندارید، بازی اکسی اینفینیتی به شما پینشهاد نمی شود.

شما برای شروع بازی به یک کیف پول نیاز دارید، کیف پولی که در این بازی استفاده می شود، کیف پول معروف متامسک (MetaMask) می باشد. شما باید افزونه این کیف پول را در مرورگر خود نصب کنید و پس اقدام به ساخت کیف پول کنید. در نهایت آن را به بازی متصل کنید تا پاداش های شما تماماً به کیف پول متامسک منتقل شود. در ادامه انجام این مراحل را به صورت کامل به شما آموزش خواهیم داد.

صرافی کوینکده

برای مطالعه بیشتر در مورد کیف پول هایی که از ارز اکسی اینفینیتی پشتیبانی می کنند کلیک کنید

ارز رسمی این بازی ارز دیجیتال axs نام دارد برای بررسی و آشنایی بیشتر با این ارز کلیک کنید

بررسی بازی اکسی اینفینیتی ( Axie Infinity )

بررسی بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)
بررسی بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

بازی اکسی اینفینیتی یکی از بازی های محبوب کریپتویی (ارز دیجیتالی) می باشد که شما می توانید با بازی، اقدام به کسب درآمد کنید. این بازی بر پایه بلاکچین اتریوم ساخته شده است و برای خود نیز دو توکن دارد که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا خواهید شد.

امروزه افراد بسیار زیادی به دنبال بازی هایی همچون اکسی اینفینیتی می باشند. متأسفانه همان‌طور که کمی پیش‌تر گفتیم، این بازی برای کاربران ایرانی مناسب نیست چراکه نیاز به سرمایه بسیار زیادی دارد و این مبلغ برای برخی ها غیر قابل پرداخت می باشد.

تقریباً می توان گفت که بازی اکسی اینفینیتی یا Axie Infinity از دو بازی (کریپتو کیتیز یا Crypto Kitties) و (پوکی مون Pokemon) الهام گرفتی است. شما در این بازی باید اقدام به خرید هیولاهای کوچک با ظاهری جذاب کنید و سپس آن ها را پرورش دهید.

این هیولاها اکسی نام دارند. اکسی ها در قالب توکن های غیر قابل تعویض یا همان NFT ها فروخته می شوند. در اصل باید بگوییم که اکسی ها دارایی های شما در این بازی به حساب می آیند. در این بازی شما می توانید با اکسی ها یک تیم قدرتمند بسازید و با استفاده از آن ها NFT های بیشتری به دست بیاورید.

تمامی گیمر های این بازی، از طریق رقابت های درون بازی، اقدام به دریافت توکن SLP می کنند. در اصل این توکن یک گیم توکن به حساب می آید و مختص بازی اکسی اینفینیتی یا Axie Infinity می باشد. شما می توانید پس از دریافت این توکن اقدام به فروش آن در صرافی های معتبر کنید.

از این راه می توانید به راحتی در ازای بازی که می کنید کسب درآمد کنید. اما توجه داشته باشید که متأسفانه برای کاربران ایرانی هزینه های اولیه بسیار زیاد می باشند و ممکن است برای خیلی از افراد صرفه اولیه نداشته باشد.

اگر قصد پرداخت هزینه های اولیه و شروع بازی را دارید، متأسفانه باید بگوییم که این بازی در حال حاضر با ای پی ایران غیر فعال است. شما برای استفاده نیز باید از نرم افزار های تغییر ای پی استفاده کنید. لازم به ذکر است حتماً نباید از ای پی ثابت استفاده کنید چراکه تنها تغییر ای پی نیاز است. اما پیشنهاد ما این است که برای امنیت بیشتر از ای پی های ثابت استفاده کنید.

این بازی حالت های مختلفی دارد و شما می توانید در حالت های مختلف اقدام به بازی و همچنین کسب درآمد کنید که در ادامه درباره این موضوع بیشتر صحبت خواهیم کرد.


بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

بازی محبوب اکسی اینفینیتی Axie Infinity چگونه کار می کند؟

بازی محبوب اکسی اینفینیتی Axie Infinity چگونه کار می کند؟
بازی محبوب اکسی اینفینیتی Axie Infinity چگونه کار می کند؟

همان‌طور که گفتیم، برای شروع این بازی نیاز به سرمایه اولیه دارید. در ابتدا شما باید اقدام به خرید اکسی ها کنید. ارزش اکسی های خریداری شده با توجه به توکن آن همانند دیگر رمز ارز ها تغییر می کند.

اگر شما در بازی اقدام به خرید هر جفت اکسی کنید، آن ها تولید مثل می کنند و شما می توانید فرزند های به وجود آمده از این اکسی ها را در مارکت مخصوص این بازی که در ادامه آن را معرفی خواهیم کرد به اتریوم تبدیل کنید.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که در مرحله اول از کجا می توانیم اقدام به خرید اکسی ها کنیم؟ این بازی یک مارکت مخصوصی دارد که شما می توانید از این مارکت اقدام به خرید اکسی ها کنید.

برای ورود مستقیم به صفحه اصلی مارکت بر روی (این لینک) کلیک کنید. در این مارکت شما می توانید با مراجعه به قسمت های مختلف اقدام به خرید اکسی ها، زمین ها و همچنین اشیاء کنید. برای مثال به تصویر ذیل توجه کنید.

مارکت بازی
مارکت بازی

همان‌طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، در این قسمت شما می توانید اقدام به خرید اکسی ها با قیمت های متفاوت کنید. برای خرید هر اکسی با کلیک بر روی آیکون آن می توانید به راحتی وارد قسمت خرید شوید.

فروشگاه بازی
فروشگاه بازی

در تصویر فوق شما زمین های بازی اکسی اینفینیتی را مشاهده می کنید. در این بازی شما می توانید از این طریق نیز کسب در آمد کنید. با کلیک بر روی هر زمین می توانید اقدام به خرید آن ها کنید.

خرید زمین بازی
خرید زمین بازی

همان‌طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، در این قسمت می توانید اقدام به خرید اشیاء در بازی کنید. اشیاء های مختلفی در بازی وجود دارد که می توانید از هر کدام استفاده کنید. برای خرید اشیاء نیز همانند اکسی ها و زمین ها باید اقدام کنید.


بازی اکس اینفینیتی از چه سیستم عامل هایی پشتیبانی می کند؟

بازی اکس اینفینیتی از چه سیستم عامل هایی پشتیبانی می کند؟
بازی اکس اینفینیتی از چه سیستم عامل هایی پشتیبانی می کند؟

شما می توانید از این بازی را برای سیستم عامل های “ویندوز Windows”، ” اندروید Android “، ” ای او اس IOS ” و ” مک MAC ” دانلود و نصب کنید. اگر شما فردی هستید که در طول روز بیشتر سرگرم گوشی موبایل خود هستید، پیشنهاد می شود که از نسخه موبایل این بازی استفاده کنید.

توجه داشته باشید همان‌طور که گفتیم این بازی برای ای پی های ایران غیر فعال می باشد. این موضوع به این معنی است که اگر با ای پی ایران وارد بازی شوید، در مرحله اول بازی برای شما اجرا نخواهد شد.

به همین منظور برای اجرای این بازی به یک نرم افزار تغییر ای پی نیاز دارید. شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که برای دانلود بازی نیز باید از نرم افزار تغییر ای پی استفاده کنیم؟ خیر این‌طور نیست.

شما می توانید به راحتی با ورود به سایت اصلی اکسی اینفینیتی به راحتی اقدام به دانلود این بازی کنید. در قسمت بعدی درباره دانلود بازی شما را بیشتر راهنمایی خواهیم کرد.


آموزش دانلود بازی اکسی اینفینیتی

آموزش دانلود بازی اکسی اینفینیتی
آموزش دانلود بازی اکسی اینفینیتی

برای دانلود این بازی همان‌طور که در قسمت قبل گفتیم باید به سایت رسمی اکسی اینفینیتی مراجعه کنید. توجه داشته باشید که جز سایت اصلی، از سایت های دیگری اقدام به دانلود این بازی نکنید چراکه ممکن است با نرم افزار های مخرب مواجه شوید. انجام این کار عواقب سنگینی برای شما خواهد داشت.

برای دانلود بازی اکسی اینفینیتی به سایت رسمی این بازی مراجعه کنید و با کلیک بر روی گزینه ” Play now ” اقدام به دانلود نسخه های مختلف این بازی کنید. برای ورود به سایت رسمی اکسی اینفینیتی می توانید بر روی ” این قسمت ” کلیک کنید.

در قسمت قبل آوردیم که دانلود این بازی نیازی به نرم افزار های تغییر ای پی ندارد، اما در صورتی که هنگام دانلود با مشکل مواجه شدید، ای پی خود را تغییر دهید و سپس مجدد امتحان کنید.

انواع حالت های بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

انواع حالت های بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity
انواع حالت های بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

این بازی به صورت کلی سه حالت دارد. شما می توانید در این سه حالت اقدام به بازی کنید. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا تمامی این حالات را به شما عزیزان توضیح دهیم تا ضمن آشنایی با آن در صورت علاقه بتوانید این بازی را به راحتی انجام دهید.

 1. حالت ماجراجویانه یا Adventure:

حالت ماجراجویی به صورت مرحله ای می باشد. یعنی شما پس از اینکه هر مرحله را با موفقیت گذراندید، می توانید به مرحله بعدی دست پیدا کنید. در صورتی که هر مرحله را به درستی پشت سر بگذارید، به ازای هر مرحله مقداری توکن SLP کسب می کنید.

این توکن به عنوان هدیه آن مرحله به شما پرداخت می شود. همان‌طور که گفتیم شما می توانید این توکن را به اتریوم تبدیل کنید. اگر به صورت حرفه این بازی را در حالت ماجراجویانه بازی کنید، روزانه می توانید 100 توکن SLP به دست بیاورید.

 1. حالت مبارزه تن به تن یا Arena:

در این حالت تیم شما در مقاله یک تیم دیگر به صورت تن به تن مبارزه می کند. توجه داشته باشید که هر دو تیم (تیم شما و تیم مقابل) باهم برابر هستند و رتبه یکسانی دارند. هر تیمی که در این مبارزه برنده شود، افزایش رتبه پیدا می کند و همچنین مقداری توکن SLP نیز دریافت می کند. اگر قصد دارید تا در این حالت پیروز میدان شوید، پیشنهاد ما این است که در انتخاب تیم و همچنین چیدمان تیم دقت کنید.

 1. حالت تولید مثل یا Breeding:

این حالت، یکی دیگر از حالت هایی است که شما می توانید بازی کنید. اکسی هایی که توسط شما در بازی خریداری می شوند، امکان تولید مثل را دارند و می توانند فرزند متولد کنند. فرزند اکسی ها همانند خانواده هایشان قابلیت جنگیدن و یا همان تولید مثل دارند.

حتی شما می توانید آن ها را در مارکت بازی بفروش بگذارید. هر اکسی می تواند 7 بار تولید مثل کند و هر نوزاد در طول 5 روز به بلوغ می رسد. با توجه به این موضوع، برای اینکه بتوانید در این قسمت بازی کنید، شما نیاز به اکسی بالغ دارید.


چگونه بدون داشتن سرمایه اقدام به کسب درآمد از بازی اکسی اینفینیتی کنیم؟

چگونه بدون داشتن سرمایه اقدام به کسب درآمد از بازی اکسی اینفینیتی کنیم؟
چگونه بدون داشتن سرمایه اقدام به کسب درآمد از بازی اکسی اینفینیتی کنیم؟

اگر علاقه به انجام این بازی دارید اما قصد ندارید سرمایه اولیه بازی را پرداخت کنید، می توانید از راه دیگری اقدام به بازی کنید. افرادی هستند که در این بازی چندین حساب کاربری دارند. شما می توانید از راه های مختلف با این افراد ارتباط بگیرید و سپس درخواست دهید که قصد دارید تا با حساب یکی از آن ها بازی کنید.

معمولاً برخی از افراد درخواست شما را قبول خواهند کرد. در صورتی که بتوانید اعتماد یکی از این افراد را به دست بیاورید، می توانید به راحتی اقدام به دریافت یک اکانت از آن ها کنید و بازی اکسی اینفینیتی را شروع کنید.


آیا بازی اکسی اینفینیتی امنیت دارد؟

آیا بازی اکسی اینفینیتی امنیت دارد؟
آیا بازی اکسی اینفینیتی امنیت دارد؟

دقیقا نمی توانیم پاسخ این سؤال را بله بدهیم چراکه اطلاعات دقیقی از این موضوع در دست نیست. اما توجه داشته باشید که تمام دارایی های شما در کیف پولتان (MetaMask) ذخیره می شود و از این لحاظ خیالتان راحت باشد. شما زمانی می توانید ابراز نگرانی کنید که دارایی های شما در کیف پول ذخیره نشود. شاید برایتان این سؤال پیش بیایید که آیا در آینده می توانیم اکسی و یا دیگر موارد خریداری شده در این بازی را بفروشیم؟

بیشتر بخوانید:  چگونه ارز دیجیتال اتریوم بخرم |آموزش نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال اترetherum

بله، تا زمانی که مارکت های بازی فعال باشد، شما می توانید اکسی ها و یا …. را به راحتی به فروش برسانید. در صورتی که علاقه ندارید تا در مارکت مخصوص بازی اکسی ها را بفروشید می توانید با دریافت مبلغ مورد نظر به عنوان هدیه، اکسی و… را برای فرد دیگری ارسال کنید.

اگر گیمر باشید، قطعاً شرکت یوبیسافت یا Ubisoft را می شناسید. این شرکت از بازی اکسی اینفینیتی حمایت کرده است. این بازی تقریباً در یک ماه 85 میلیون دلار درآمد داشت. یکی از اصلی ترین دلایل این موضوع، افزایش محبوبیت این بازی در بین کاربران کریپتویی می باشد.

حال که با این بازی تا حدود زیادی آشنا شدید، به سراغ معرفی توکن های بازی می رویم. برای شناخت توکن های این بازی در ادامه مقاله همراه ما باشید.


معرفی توکن های بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

معرفی توکن های بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity
معرفی توکن های بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

همان‌طور که گفتیم، این بازی از دو توکن SLP و AXS پشتیبانی می کند. یکی از توکن های این بازی ( AXS ) توکن حاکمیتی این بازی می باشد که در ادامه بیشتر در این باره خواهیم گفت. همراه ما باشید.

 1. معرفی SLP:

SLP مخفف عبارت Small Love Potion می باشد. این توکن در حال حاضر در سایت کوین مارکت کپ رتبه 304 را دارد. همان‌طور که گفتیم این توکن در شبکه اتریوم و همچنین بایننس می باشد و شما می توانید در هر دو شبکه این توکن را انتقال دهید. توجه داشته باشید که کارمزد انتقال این توکن در شبکه بایننس ( bep20 ) نسبت به اتریوم کمتر می باشد. در صورتی که شما این ارز را دارید برای پرداخت کارمزد کمتر می توانید از bep20 استفاده کنید.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت این توکن برابر با 0.0800 می باشد. این مقدار توکن SLP معادل 0.000001663 بیت کوین و 0.0000233 اتریوم می باشد. همچنین مارکت کپ این توکن برابر با 171.983 دلار است. شما می توانید تمامی این اطلاعات و همچنین اطلاعات دیگر را درباره این توکن در سایت کوین مارکت کپ ببینید.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چه صرافی هایی از توکن SLP پشتیبانی می کنند؟ در حال حاضر شما می توانید در صرافی هایی همانند: بایننس، کو کوین، اوکس، یونی سواپ، سوشی سواپ و چندین صرافی دیگر توکن SLP را معامله کنید. در صورتی که قصد دارید تا این توکن را به دلار تبدیل کنید، می توانید از صرافی هایی همانند صرافی بایننس و صرافی کوکوین استفاده کنید چراکه این دو صرافی از جفت ارز SLP/USDT پشتیبانی می کنند.

یکی دیگر از دغدغه های شما درباره این توکن می تواند محل ذخیره سازی آن باشد. معمولاً کیف پول هایی که از توکن های اتریوم و همچنین بایننس پشتیبانی کنند، از این توکن هم نیز پشتیبانی می کنند. شما می توانید توکن SLP را در کیف پول هایی همچون: کیف پول تراست و کیف پول سیف پال و متامسک ذخیره کنید. لازم به ذکر است که کیف پول بیشتری از این توکن پشتیبانی می کنند اما در حال حاضر ما تنها به این کیف پول ها اشاره کردیم.

 1. معرفی AXS:

این توکن نیز، از دیگر توکن های بازی اکسی اینفینیتی می باشد. در اصل باید گفت که این توکن، توکن حاکمیتی بازی است. AXS مخفف عبارت Axie Infiniry می باشد. در حال حاضر رتبه این توکن در سایت کوین مارکت کپ 44 است. مارکت کپ این توکن نیز برابر با 4.022.685 دلار می باشد. در زمان نگارش این مقاله قیمت توکن AXS برابر با 66 دلار است همچنین هر یک توکن AXS برابر با 0.001373 بیت کوین و 0.0193 اتریوم می باشد. همانند توکن SLP شما می توانید اطلاعات تکمیلی از این توکن را در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

توکن AXS در شبکه های اتریوم ( ERC-20 ) و بایننس ( bep20 ) می باشد و همانند SLP شما می توانید در هر شبکه اقدام به انجام تراکنش کنید. همان‌طور که در قسمت قبلی گفتیم، در صورتی که تراکنش شما بر روی شبکه بایننس انجام شود، کارمزد کمتری برای انجام تراکنش پرداخت خواهید نمود.

صرافی هایی همانند، صرافی بایننس، صرافی هیوبی، صرافی کوین بیس، کوکوین، صرافی یونی سواپ و… از این ارز پشتیبانی می کنند. شما می توانید در این صرافی ها به راحتی این توکن را با رمز ارز های دیگر خرید و فروش کنید.

شما می توانید توکن AXS را در کیف پول هایی که پیش‌تر درباره SLP معرفی کرده بودیم ذخیره کنید. معمولاً هر کیف پولی که از SLP پشتیبانی کند، توکن AXS را می پذیرد و یا بلعکس!

معرفی اکسی ها در بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

معرفی اکسی ها در بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity
معرفی اکسی ها در بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

همان‌طور که گفتیم، برای شروع بازی شما باید اقدام به خرید اکسی کنید. خرید اکسی ها از مارکت اصلی بازی که پیش‌تر معرفی کردیم امکان پذیر است. هر اکسی شامل شش عضو می باشد که این اعضا به فرزند های آن ها در هنگام تولید مثل می رسد. این عضو ها عبارت اند از:

 1. شاخ
 2. گوش
 3. چشم
 4. دهان
 5. پشت
 6. دم

تمام اکسی ها ویژگی هایی دارند که بهتر است با این ویژگی ها آشنا شوید. ویژگی اکسی ها عبارت اند از:

 1. سلامت:

در این قسمت وضعیت سلامت هر اکسی نمایش داده می شود. در صورتی که سلامت اکسی ها در مبارزه کم شود شما می توانید از این قسمت مشاهده کنید.

 1. مهارت:

در این قسمت شما می توانید قدرت تخریب هر اکسی پس از ضربه را مشاهده کنید. به نوعی مهارت همان زور (قدرت) اکسی ها می باشد.

 1. سرعت:

هر اکسی که سرعت زیادی داشته باشد، اولین حمله را در بازی انجام می دهد. در اصل باید گفت که سرعت عامل تعیین کننده نوبت و ترتیب بازی اکسی ها می باشد.

 1. قدرت:

میزان قدرت تخریبی ضربه و حمله هر اکسی در این قسمت نمایش داده می شود.

آموزش ساخت کیف پول متامسک برای بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

همان‌طور که در ابتدای مقاله آوردیم، شما برای شروع بازی نیاز به یک کیف پول دارید. کاربران این بازی بیشتر از کیف پول متامسک استفاده می کنند. شما نیز می توانید از این کیف پول برای ذخیره رمز ارز هایتان استفاده کنید.

ما نصب کیف پول و راه اندازی بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity را در محیط ویندوز و مرورگر کروم آموزش داده ایم. شما نیز می توانید  با استفاده از یک کامپیوتر همگام با ما این کار را انجام دهید. در ادامه همراه ما باشید.

برای نصب کیف پول متامسک ابتدا:

 1. عبارت metamask را در گوگل جستجو کنید و یا بر روی این لینک ضربه بزنید.
 2. حال با تصویری همانند ذیل رو به رو می شود. در این قسمت باید بر روی گزینه Download Now کلیک کنید.
نصب کیف پول متامسک
نصب کیف پول متامسک
 1. در صفحه جدید به بخش Supported Browsers مراجعه کنید و بر روی مرورگر خود کلیک کنید تا به مرحله نصب افزونه مروگر خود بروید. شما می توانید از افزونه های مرورگر ” Chrome ” Firefox ” Brave ” Edge ” استفاده کنید.
 2. همان‌طور که گفتیم، در این مقاله ما از مرورگر کروم استفاده کرده ایم. به همین منظور بر روی کروم کلیک می کنیم.
 3. پس از کلیک بر روی مرورگر کروم، مستقیماً وارد فروشگاه گوگل کروم می شویم. در این قسمت باید بر روی گزینه Add to chrome کلیک کنیم تا مراحل نصب افزونه به درستی انجام شود.
نصب افزونه
نصب افزونه
 1. پس از نصب افزونه، صفحه ای همانند ذیل برایتان بارگذاری می شود. در این قسمت باید برای ایجاد کیف پول بر روی GetStarted کلیک کنید.
ایجاد کیف پول بر روی GetStarted
ایجاد کیف پول بر روی GetStarted
 1. در قسمت جدید، برای شما دو گزینه نمایش داده می شود که باید یکی از آن دو را انتخاب کنید. ( همانند تصویر ذیل )
ایجاد کیف پول
ایجاد کیف پول

Import Wallet: اگر در گذشته از این کیف پول استفاده می کردید، دیگر نیازی به نصب مجدد ندارید. شما می توانید با استفاده از عبارات بازیابی همان کیف پول اقدام بارگذاری مجدد آن کنید.

Create Wallet: اگر قصد دارید تا یک کیف پول متامسک جدید ایجاد کنید، باید از این گزینه استفاده کنید. با کلیک بر روی این گزینه، وارد مرحله بعدی برای ایجاد کیف پول متامسک خواهید شد.

 1. در مرحله جدید باید بر روی عبارت I Agree کلیک کنید.
 2. حال باید یک رمز عبور برای کیف پول متامسک خود مشخص کنید. شما باید در فیلد اول رمز مورد نظر خود را وارد کنید و در فیلد دوم نیز مجدد آن را بنویسید.
 3. در مرحله جدید یک فیلم تقریباً 2 دقیقه ای وجود دارد که برای امنیت بیشتر، توسط پشتیبانی کیف پول متامسک به شما توصیه می شود که آن را مشاهده کنید. پس از مشاهده می توانید برای عبور از این مرحله بر روی گزینه Next کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )
امنیت کیف پول
امنیت کیف پول
 1. در این مرحله، که مهم ترین مرحله نیز می باشد، عبارات بازیابی شما نمایش داده می شود. شما بایستی این عبارات را به صورت دقیق یادداشت کنید و در یک و یا چند مکان معتبر از آن نگهداری کنید. زمانی که به هر دلیلی کیف پول از بین برود، شما می توانید از طریق این عبارات کیف پول خود را بازیابی کنید. این موضوع سبب می شود تا مجدد سرمایه شما برگردد.
بازیابی
بازیابی
 1. با پشت سر گذاشتن این قسمت، شما به راحتی کیف پول متامسک خود را ساختید. حال تنها مانده است که کیف پول را به حساب بازی خود متصل کنید که در قسمت بعدی انجام این کار را به شما به صورت کامل خواهیم گفت.

آموزش ثبت نام در بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

همان‌طور که گفتیم، در ابتدا شما باید یک کیف پول متامسک ایجاد کنید. در قسمت قبل طریقه ساخت کیف پول متامسک را به صورت کامل به شما آموزش دادیم. در این قسمت نیز قصد داریم تا نحوه ثبت نام در بازی و متصل نمودن آن به کیف پول را آموزش دهیم. در ادامه همراه ما باشید.

برای انجام این کار ابتدا باید:

 1. وارد مارکت بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity شوید. برای ورود به سایت مارکت این بازی بر روی این لینک کلیک کنید.
 2. بر روی گزینه login کلیک کنید تا وارد صفحه جدید شوید. ( همانند صفحه ذیل )
آموزش ثبت نام در بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity
آموزش ثبت نام در بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity
 1. در این قسمت بر روی گزینه login with metamask کلیک کنید. تا بتوانید کیف پول متامسک را به بازی متصل کنید. (همانند تصویر ذیل)
اتصال کیف پول به بازی
اتصال کیف پول به بازی
 1. پس از کلیک بر روی این گزینه، کیف پول متامسک اجرا می شود و از شما در خواست وارد نمودن رمز می شود. به همین منظور باید رمزی که کمی پیش‌تر در ثبت نام متامسک وارد کرده بودید را وارد کنید. پس از وارد نمودن رمز بر روی گزینه Unlock کلیک کنید.
 2. در مرحله بعدی، اکانت های شما در کیف پول متامسک نمایش داده می شود. هر اکانتی که مد نظرتان است را می توانید به بازی متصل کنید. به همین منظور اکانت مورد نظر را انتخاب و سپس بر روی گزینه next کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )
نمایش اکانت ها
نمایش اکانت ها
 1. تبریک، حال در این مرحله اکانت بازی شما با موفقیت به کیف پول متامسک متصل شد.

آموزش شروع بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

اگر مراحل قبل را به صورت کامل با ما آمده باشید، در این مرحله دیگر کار به اتمام رسیده است و اکانت شما با موفقیت به کیف پول متامسک متصل شده است. حال تنها باید بازی را اجرا کنید. برای انجام این کار:

 1. به مارکت بازی مراجعه کنید و اکسی مورد نظر خود را خریداری کنید. در زمان نگارش این مقاله، برای شروع بازی نیاز به 3 اکسی دارید.
 2. حال می توانید مطابق راهنمایی های موجود، بازی را آغاز کنید.

کلام آخر بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity

همان‌طور که مطالعه کردید، اکسی اینفینیتی یکی از بازی های پرطرفدار کریپتویی به شمار می آید. اگر به دنبال بازی های کریپتویی هستید و با سرمایه اولیه آن مشکلی ندارید می توانید از بازی اکسی اینفینیتی استفاده کنید. این بازی تا حدودی سرگرم کننده است. اگر در اوقات فراغت خود بازی می کنید، بهتر است بازی طوری باشد که در آخر موجب درآمد زایی نیز بشود. بازی اکسی اینفینیتی یکی از بازی هایی است که می تواند برای شما درآمد مناسبی ایجاد کند.

در صورتی که علاقه به بازی اکسی اینفینیتی دارید، می توانید همین حالا آن را نصب کنید و بازی را آغاز کنید. فراموش نکنید که برای نصب بازی باید ابتدا کیف پول متامسک را نصب داشته باشید. در صورتی که در این باره سؤالی برای شما پیش آمد می توانید در قسمت نظرات آن را از ما بپرسید.

از اینکه تا پایان مقاله بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity ” همراه ما بودید، از شما سپاس گزاریم.


بیشتر بخوانید:

 

سید مهدی میرعلمدار

دانشجوی مهندسی نرم افزار | گرافیست و ادیتور | فعال در حوزه های ارز دیجیتال، کامپیوتر، گوشی های هوشمند، گجت ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا