اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بایننس خواستار افزایش پروژه های Defi مبتنی بر اتریوم برای ملحق شدن به bscشد.

salamcrypto

مدیرعامل بایننس،ChangpengZhao ،خواستار پیوستن پروژه های بیشتر DeFi مبتنی بر اتریوم به بایننس Smart Chain یا BSCشد.

شرح خبر

ژائو در یک توئیت با یک کاربر، توضیح داد که این روند در  کاهش بار شبکه موثر است و  منجر به کاهش هزینه های Gas اتریوم می شود.ژائو تأکید کرد که Binance Smart Chain جایگزین یا رقیبی برای شبکه اتریوم نیست و با آن سازگار است. ژائو افزود Binance Smart Chain گزینه های بیشتری برای سازندگان قرارداد هوشمند فراهم می کند:

BSC هرگز به دنبال جایگزینی اتریوم نبوده است ، BSC فقط با اتریوم سازگار است. پروژه های هوشمند به کاربران خود گزینه های بیشتری می دهند. گزینه ای برای هزینه های ارزان تر!”

ژائو در پایان اظهارات خود گفت، که حجم معاملات Binance Smart Chain  اخیراً به 10٪ از شبکه اتریوم رسیده است.

بایننس از اول سپتامبر پلتفرم زنجیره هوشمند بایننس یا Binance Smart Chain را راه اندازی کرد و مدیرعامل آن از راه اندازی یک صندوق سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری اختصاص داده شده به پروژه های ایجاد شده در Smart Chain چند روز پیش خبر داد.

در همین حال ، در یک توییت جداگانه ، ژائو در مورد تصمیم بایننس برای افزودن جدیدترین پروژه های DeFi صحبت کرد حتی زمانی که این شرکت در لیست SushiSwap ناموفق بوده است. Binance Smart Chain اکنون میزبان BurgerSwap ، آخرین پروژه DeFi است که در 24 ساعت ترکنش های بسیار زیادی  انجام داده است.

بیشتر بخوانید:  طرح جدید مجلس مبنی بر ممنوعیت خرید و فروش ارز های دیجیتال در پیام‌رسان های خارجی

“در گذشته ، من به طور کلی سعی کردم در مورد پروژه های رمزارزی  یا سکه های خاص اظهارنظر نکنم. در روزهای اینده ، در مورد پروژه های BinanceSmartChain بیشتر توییت می کنم. شایدهمه انها تاییدشده نباشند اما  راهی برای ارتقا اطلاعات جامعه است. ”

وی افزود که ممکن بر خی پروژه ها،سودهای کوتاه مدت ارائه دهند،  اما با خطرات فوق العاده بالایی نیز همراه هستند. در واقع سرمایه گذاری نکنید که نمی توانید از دست بدهید.

منبع : کوین تلگراف


بیشتر بخوانید

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا