اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بایننس برای دقایقی از دسترس خارج شد

salamcrypto

ترافیک در صرافی بایننس باعث شده بود که سایت به رکورد جدیدی دست پیدا کند اما این سایت برای تعمیر و نگهداری برای دقایقی از دسترس خارج شد.
پس از اینکه مدیر ارشد این صرافی در توئیتی با افتخار اعلام کرد که این پلتفرم به راحتی از رکورد قبلی خود رد شد، این سایت مجبور شد که برای تعمیر از دسترس خارج شده و خاموش شود.
CZ( مدیرعامل شرکت بایننس ) همچنین اعلام کرد که ثبت نام کاربران هم با رکورد جدیدی مواجه شده است.
پس از اینکه بایننس در بیانیه ای، اعلام کرد که این سایت به صورت موقتی در حال تعمیر است، این توئیت هم حذف شد. بعد از انتشار بیانیه بایننس این پلتفرم تقریباً پس از یک ساعت به حالت عادی بازگشت.
فقط معاملات فیوچر قادر به ادامه روال معمول خود بودند. این صرافی اعلام کرد که معاملات  P2P، معاملات پورتال OTC، پس انداز ها و باز خرید و انتقال دارایی از حساب های فرعی و … همگی توقف یافته بودند.
CZ پس از انتشار بیانیه بایننس، خود در توئیتی با ابراز تأسف از پست قبلی خود گفت : مشکل به زودی رفع خواهد شد، از درک کردن شما سپاسگزارم. نباید توئیت قبلی را می‌فرستادم.
طبق داده های تیم تحلیلی SimilarWeb ، بایننس در ماه ژانویه در رده 381 امین سایت محبوب دنیا و سومین سایت محبوب در گروه سایت های مالی و سرمایه گذاری قرار گرفت.
در ماه ژانویه میزان بازدید از ترکیه دو برابر شد تا ترکیه بیشترین استفاده را از بایننس داشته باشد. کاربران ترک، 6.89% و روسیه با 6.53% و آمریکا با 5.11 % و انگلیس با 4.70% و فرانسه با 3.50% در رده های بعدی بازدید 136 میلیونی ماهانه وبسایت بایننس را تشکیل دهند.
منبع: cointelegraph.com

بیشتر بخوانید:  صرافی بیت استمپ مدیر اجرایی سابق Barclays را استخدام کرد

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا