اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ممنوعیت معاملات ریپل در صرافی های آمریکا

یک صرافی ارز دیجیتال در ایالات متحده تجارت ریپل را با توجه به دادخواست سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا به تعلیق درآورد.
صرافی PayBito که در زمان نگارش این مقاله در طی شبانه روز گذشته 1.1 میلیارد دلار معامله انجام داده است. در 18 فوریه اعلام کرد که معاملات تمام جفت ارز های ریپل را به حالت تعلیق در آورده است. در این صرافی برای ریپل 4 جفت ارز وجود داشت که جفت ارز XRP/USDT مشهورترین آنهاست.
به طور قابل توجهی این تعلیق، تأثیری بر دارایی های کاربران نخواهد داشت و کسانی که این دارایی را دارند همچنان قادر به انتقال آن به خارج از پلتفرم هستند. راج چودوری مدیرعامل PayBito گفت:
تصمیم ما در مورد تعلیق تجارت ریپل قطعا دسترسی کاربرانمان را به عواملی مانند امنیت را تحت تأثیر قرار نخواهد داد و بنابراین به کاربران این اجازه را می‌دهد که ریپل های خود را از صرافی ما به صرافی های دیگر منتقل کنند.
PayBito گفت که به بررسی اختلافات قانونی بین سازمان بورس و اوراق بهادر و ریپل ادامه خواهد داد و بسته به نتیجه ی دادخواست، تجارت ریپل را دوباره برقرار خواهند کرد در دسامبر سال 2020، سازمان بورس(SEC) شکایتی را علیه Ripple Labs مطرح کرد و ادعا کرد که فروش ارز دیجیتال ریپل نقض قوانین سازمان بورس است. شرکت Ripple Labs همچنان این ادعا را رد می‌کند و از آن زمان از سازمان بورس خواسته اند که چرا ریپل در دسته بی امنیت ها قرار گرفته و اتریوم قرار نگرفته است. مقامات سازمان بورس قبلاً اظهار داشتند که ارز دیجیتال هایی مانند بیت کوین و اتریوم به اندازه کافی غیرمتمرکز هستند که نشان دهنده بی امنیت نبودن آنها باشد.
صرافی PayBitoبه لیست بلندبالای صرافی های بزرگ آمریکایی که تصمیم گرفته در حالی که این پرونده قضایی در جریان است از تجارت ریپل جلوگیری کنند، پیوسته است.
تاکنون صرافی های Binance.US, eToro, Coinbase, Bittrex and OKCoin همگی یا معاملات ریپل را متوقف کرده اند و یا این ارز دیجیتال را به طور کامل از لیست خود خارج کرده اند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

گزیده اخبار

بیشتر بخوانید:  افزایش 66 برابری مصرف برق بیت کوین

کوین کده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا