اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بانک مرکزی برزیل به دنبال مطالعه پیرامون امکانات ارز دیجیتال

بانک مرکزی برزیل به دنبال مطالعه پیرامون امکانات ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، چالش LIFT، که توسط Fenasbac و بانک مرکزی برزیل سازمان‌دهی شد، 9 پروژه که ایده‌های متفاوتی را پیرامون کاربردهای مختلف ارز دیجیتال بانک مرکزی ارائه می‌دهند را انتخاب کرده است. آزمایشگاه ابتکارات فناورانه و مالی (LIFT)، این 9 پروژه را در بین 47 پیشنهاد، بهترین موارد به شمار آورد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این چالش توجه کمپانی‌هایی از سراسر جهان را جلب کرد؛ از آنجایی که پیشنهادهایی از سازمان‌هایی از آلمان، آمریکا، اسرائیل، مکزیکک، پرتغال، بریتانیا و سوئد دریافت کرد.

این 9 پروژه ی تایید شده، هرکدام تفاوت‌های بسیار زیادی با دیگری دارند. این 9 پروژه ی انتخاب شده توسط Aave، Banco، Santander Brasil، Febraban، Giesecke + Devrient، Itaú Unibanco، Bitcoin Market، Tecban، VERT و Visa do Brasil ارائه شدند. برای مثال، پیشنهاد Giesecke + Devrient به دنبال استفاده از ارز دیجیتال بانک مرکزی برای ابزاری در راستای حل مشکل پرداختی‌های آفلاین دوگانه است.

کوین کده

همچنین Aave، پروتکل تجاری غیرمتمرکز، پروژه‌ای را ارائه کرد که بر ارائه‌ی وام‌هایی در چارچوب قوانین سیستم مالی، با استفاده از ابزارهای دیفای، از جمله استخرهای نقدینگی، تمرکز خواهد کرد. پروژه ی یونیبانکو از طرف Itau بر استفاده از ارز دیجیتال برای به دست گرفتن پرداخت‌های بین المللی، با پیوست این پروژه به توسعه‌ی اپلیکیشنی برای کاربران کلمبیایی، متمرکز خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  حمله چارلز هاسکینسون به مایک نووگراتز

بانک مرکزی برزیل به دنبال مطالعه درباره‌ی تمام این اپلیکیشن‌ها، در راستای عمیق کردن درک استفاده از ارز دیجیتال، با ایده‌ی ایجاد ارز دیجیتال اختصاصی خود در آینده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Bitcoin.com


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا