اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بنکمن-فراید، رییس FTX: ترا به اندازه‌ی ترانوس بد نبود

بنکمن-فراید، رییس FTX: ترا به اندازه‌ی ترانوس بد نبود

به گزارش زوم ارز، در رشته توییت اخیر، سم بنکمن-فراید،  میلیاردر رمز ارز، اعلام کرد که پروژه‌ی شکست خورده‌ی ترا به اندازه‌ی کلاهبرداری بدنام بایوتک ترانوس بد نبوده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

رییس FTX گفت که ترا موردی با طرفداران فراوان و هیجانات شدید، همراه بازاریابی بد بوده است و این باور که این پروژه یک طرح پونزی بوده است را رد کرد.

همانطور که پیش‌تر توسط U.today گزارش شد، توکن لونا، چند روز پس از اینکه استیبل کوین UST پشتوانه‌ی خود را از دست داد، تقریبا به صفر سقوط کرد. این توکن‌ها وابسته به هم عمل می‌کردند. هرچند، حال که بازگردانی پشتوانه‌ی دلاری UST تقریبا ناممکن است، این پروژه تقریبا با شکست مواجه شده است.

کوین کده

دو کوان، هم‌بنیان‌گذار جنجالی این پروژه، اخیرا از برنامه‌ی توزیع دوباره‌ی توکن، جهت احیای این شبکه‌ی بلاکچین، رونمایی کرد. وی به دنبال شروعی دوباره با فورک کردن چین است. مالکیت شبکه تا حداکثر یک میلیارد توکن محدود خواهد شد.

برنامه‌ی جبران خسارت برای جامعه‌ی ترا تا این لحظه انتقادات زیادی را جلب کرده است. مدیرعامل بایننس ادعا کرد که انتظار ارزشمند بودن از فورک جدید تفکری رویایی بیش نیست.

پیش از سقوط ترا، کوان به دفعات رفتار تند و کوبنده‌ای از خود در توییتر نشان داده بود. وی معمولا هرکسی را که حتی انتقادی عادی از بلاکچین ترا داشت، مورد حمله‌ی سخنان خود قرار می‌داد. به همین دلیل، به دنبال این ماجراها، افراد بسیار کمی به وی ابراز همدردی کردند.

بیشتر بخوانید:  200 میلیون دوج کوین با کارمزدی بسیار ناچیز منتقل شد

با توجه به اینکه کوان به احتمال بسیار بالا با دردسرهای قانونی مواجه خواهد شد، وکلای وی باید تلاش کنند تا استدلال قانع کننده‌ای، پیرامون اینکه این بنیان‌گذار جنجالی با بیانات خود درباره‌ی ترا، به دنبال فریب عوام نبوده و حقیقتا در این پروژه باور داشته است، فراهم آورند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا