تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی _ امروز 1 آذرماه 1399

salamcrypto

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 1 آذر 99 ،  هفته گذشته بیت کوین کش بین دو قیمت 232 و 276 دلار معامله شد.قیمت کنونی این ارز برابر با 268 دلار است.از لحاظ تکنیکالی بیت کوین کش در شرایط حساسی قرار دارد.بیت کوین کش رتبه 7 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است.در ادامه نمودار شمعی بیت کوین کش را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد و سپس به نکاتی درباره فاندامنتال آن اشاره می کنیم.

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH امروز 1 آذر 99

اولین مقاومتی که سر راه بیت کوین کش قرار دارد سطح 266 دلار است.در صورت ریزش قیمت اولین ناحیه حمایتی 239 و بعد 231 دلار خواهد بود.

تایم فریم هفتگی

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 1 آذر 99
تحلیل بیت کوین کش 99.9.1

بیت کوین ک همچنان پایین بزرگ ترین خط روند نرولی خود قرار دارد.با توجه به رشدی که این ارز داشته اگر بتواند خط روند نزولی را شکست دهد نقطه عطفی برای صعودهای بعدی خواهد بود.شاخص SAR روندی صعودی را نشان می دهد و شاخص RSI در حال شکست سطح 50 است که این اتفاق در تایم فریم هفتگی می تواند بسیار حائزاهمیت باشد.تایم فریم هفتگی روند بلندمدت بازار را مشخص کرده و دید کلی به شما از بازار می دهد مخصوصا معامله گرانی که قصد سرمایه گذاری بلندمدت روی این ارز را دارند.


تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 1 آذر 99
تحلیل بیت کوین کش 99.9.1

در تایم فریم روزانه موفق شده در یک shadow این خط روند نزولی را شکست دهد که شکست کاملی نبوده است.اگر این خط روند نزولی کاملا شکسته شود به شدن نشانه خوبی خواهد بود.خط روند نزولی شاخص RSI شکسته شده که نوعی سیگنال خرید به حساب می آید.شاخص SAR آغاز روندی صعودی را نشان می دهد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 17 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 1 آذر 99
تحلیل بیت کوین کش 99.9.1

اگر کندل 4 ساعته بعدی بالای خط روند نزولی بسته شود،می تواند نوید بخش صعودهای بعدی باشد.شاخص SAR روندی صعودی را نشان می دهد.شاخص RSI در منطقه اشباع خرید قرار دارد و وضعیت خوبی دارد البته اگر سطح 70 را به سمت پایین قطع نکند.

صرافی ایرانی کارت

حجم معاملات و ارزش بازار

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 1 آذر 99
تحلیل بیت کوین کش 99.9.1

حجم معاملات نسبت به هفت روز گذشته کاهش داشته،اما نسبت به روز گذشته 600 میلیون دلار رشد داشته که می تواند نشانه خیلی خوبی باشد.ارزش بازار بیت کوین کش در مقایسه با هفته گذشته حدود 50 میلیون دلار افزایش داشته است.


شاخص FCAS

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 1 آذر 99

شاخص FCAS بیت کوین کش برابر با 835 است.یعنی عملکرد فاندامنتال بیت کوین کش در دسته عملکردهای خوب قرار دارد.


کلام آخرتحلیل بیت کوین کش BCH امروز 1 آذر 99

بیت کوین کش در منطقه بسیار حساسی قرار دارد که اگر شکسته شود می تواند باعث رشد خیلی خوبی در بیت کوین کش بشود.به شما توصیه می کنم که حتما هفته آینده بیت کوین کش را زیر نظر داشته باشید.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 1 آذر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLgjb


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا