تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی _ امروز 10 آبان ماه 1399

salamcrypto

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 10 آبان 99 ، هفته گذشته بین دو قیمت ۲۵۳ دلار و ۲۸۰ دلار معامله شد و قیمت کنونی آن ۲۶۴ دلار است. با توجه به اینکه بیت کوین کش از ارزهایی است که طرفداران زیادی دارد. در ادامه این ارز را از لحاظ تکنیکال بررسی خواهیم کرد و نکاتی در رابطه با فاندامنتال آن خواهیم گفت.

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH امروز 10 آبان 99

اولین موضوعی که در تحلیل تکنیکال به آن می‌پردازیم، خطوط مقاومت و حمایتی ست که سر راه این ارز قرار دارد. اولین مقاومتی که در صورت صعود سر راه این ارز قرار دارد سطح ۲۶۸ دلار است. به شرطی که این سطح شکسته شود و قیمت بالای آن تثبیت شود تارگت بعدی بیت کوین کش ۲۷۹ دلار خواهد بود. اولین محدوده حمایتی بیت کوین کش ۲۵۲ دلار و بعدازآن ۲۴۲ دلار خواهد بود. در ادامه نمودار شمعی بیت کوین کش را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد. البته اندیکاتورها ابزارهایی تأخیری هستند و از آنها صرفاً برای تأیید گرفتن استفاده می‌شود.

تایم فریم هفتگی

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 10 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.10

بیت کوین کش همچنان پایین بزرگ‌ترین روند نزولی خود در نوسان است. اگر کندل هفتگی بالای این خط بسته شود نشانه خوبی است اما اگر این اتفاق نیفتد همچنان شاهد ریزش قیمت در این ارز خواهیم بود. اما اگر این سطح شکسته شود انفجار بزرگی در بیت کوین کش رخ خواهد داد. شاخص RSI بالای سطح ۵۰ و در وضعیت نسبتاً خوبی است. شاخص SAR نیز نشان‌دهنده روندی صعودی و روبه رشد است. میانگین متحرک ۹ روزه به‌نوعی سیگنال خرید داده است. تایم فریم هفتگی برای آن دسته از معامله‌گرانی بررسی می‌شود که قصد سرمایه‌گذاری بلندمدت روی یک ارز رادارند.


تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 10 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.10

در تایم فریم روزانه شاخص RSI در وضعیت خوبی قرار دارد. شاخص SAR بیانگر روندی رو به رشد و صعودی است اما میانگین متحرک ۹ روزه سیگنال فروش داده است. اگر بیت کوین کش موفق به شکست خط روند نزولی بشود سیگنال خرید به‌شدت مهمی است و نباید آن را نادیده گرفت.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 22 خرداد 99 | تحلیل تکنیکال اتریوم در تایم فریم روزانه

تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 10 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.10

در تایم فریم ۴ ساعت شاخص SAR بیانگر روندی نزولی است اما به‌شدت به کندل ها نزدیک شده و احتمال سیگنال خرید وجود دارد. میانگین متحرک ۹ روزه هم سیگنال خرید داده است. شاخص RSI نیز در حال شکست سطح ۵۰ است که اگر این اتفاق بیفتد خود نوعی سیگنال خرید است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال بیت کوین کش BCH امروز 10 آبان 99

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 10 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.10

حجم معاملات بیت کوین کش نسبت به هفته گذشته یک میلیارد دلار افزایش داشته که رقم به‌شدت چشمگیری است. ارزش بازار بیت کوین کش اما حدود ۳۰۰ میلیون دلار کاهش داشته است. شاخص NVT نشان می‌دهد بیت کوین کش هنوز هم می‌تواند گزینه خوبی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و میان‌مدت باشد.

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 10 آبان 99

یکی از شاخصه‌های فاندامنتال که عملکرد ارزها را بررسی می‌کند،FCAS است. این شاخص برای بین کوین کش برابر با ۸۲۱ و در دسته عملکردهای خوب قرار دارد.


کلام آخر تحلیل  تکنیکال و فاندامنتال بیت کوین کش BCH امروز 10 آبان 99

بیت کوین کش اگر خط روند نزولی را بشکند حرکت صعودی خود را آغاز خواهد کرد. از لحاظ فاندامنتال ارز معتبری است و رتبه ۵ را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده است. شاید اکنون زمان مناسبی برای سرمایه‌گذاری روی این ارز باشد.

تحلیل‌ها صرفاً نظر شخصی است و تیم زوم ارز مسئولیتی در قبال معاملات شما عزیزان ندارد.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 10 آبان 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا