تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی _ امروز 11 بهمن ماه 1399

salamcrypto

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 11 بهمن 99 ، ارز محبوب بیت کوین کش که طرفداران زیادی دارد و در ماه های اخیر ، رشد خیلی خوبی داشت ، هفته گذشته روندی کاهشی را پشت سر گذاشت و بعد از اینکه موفق به شکست مقاومت 465 دلار نشد ، ریزش قیمت شدیدی  تا 375 دلار داشت و در این لحظه با قیمت 399 دلار در حال معامله شدن است . بیت کوین کش رتبه 9 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است . در ادامه این مقاله نمودار شمعی بیت کوین کش را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH امروز 11 بهمن 99

در صورتی که روند بیت کوین کش تغییر کند  و دوباره رشد کند ، سطوح مقاومتی ابتدا 415 و بعد 465 دلار خواهد بود . اگر 465 دلار هم به سمت بالا شکسته شود احتمال رشد تا 500 دلار وجود دارد. در صورتی که ریزش قیمت ادامه پیدا کند ، محدوده 370 تا 390 دلار می تواند حمایت مهمی باشد ، اگر شکسته شود ممکن است تا 340 دلار کاهش قیمت داشته باشد .

تایم فریم هفتگی

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 11 بهمن 99
تحلیل بیت کوین کش 99.11.11

شاخص RSI هنوزکمی بالاتر از سطح 50 است ، هنوز در بلند مدت روند بیت کوین کش صعودی است . اگر کندل هفتگی بالای 370 دلار بسته شود ، شاید بتوان دوباره به رشد بیت کوین کش امید داشت .


تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 11 بهمن 99
تحلیل بیت کوین کش 99.11.11

شاخص RSI در این تایم فریم ، شرایط خیلی خوبی ندارد . بیت کوین کش همچنان زیر خط روند نزولی قرار دارد ، شاید اگر موفق به شکست این خط بشود ، شاید بتوان انتظار رشد دوباره در این ارز را داشت . نحوه خروج بیت کوین کش از الگوی مثلث که در نمودار بالا می بینید ، به شدت مهم است .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 11 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

شاخص FCAS

شاخص fcas بیت کوین کش 99.11.11

شاخص FCAS  بیت کوین کش برابر با 868 است ، این بدان معنا است که عملکرد فاندامنتال بیت کوین کش در دسته عملکردهای خوب قرار دارد .


حجم معاملات و ارزش بازار

ارزش بازار بیت کوین کش 99.11.11

حجم معاملات بیت کوین کش نسبت به ابتدای هفته حدود 4 میلیارد دلار رشد داشته است که می تواند نشانه خوبی برای این ارز باشد . ارزش بازار نیز یک میلیارد و پانصد میلیون دلار رشد داشت .


کلام آخرتحلیل بیت کوین کش BCH امروز 11 بهمن 99

حمایت 375 تا 390 دلار می تواند محدوده پشتیبانی به شدت مهمی برای بیت کوین کش باشد . که اگر از دست برود احتمال ریزش قیمت تا 340 دلار وجود دارد . فعلا بیت کوین کش روندی نزولی را نشان می دهد و زمانی حرکت صعودی خود را آغاز خواهد کرد که روند نزولی را شکست دهد .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 11 بهمن 99″همراه  مابودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا