تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی _ امروز 17 آبان ماه 1399

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 17 آبان 99 ،در ابتدای هفته بیت کوین کش از ۲۷۰ دلار تا ۲۳۰ دلار ریزش داشت اما با رشد آلت کوین‌ها این ارز نیز صعود خوبی داشت و قیمت کنونی آن برابر با ۲۷۳ دلار  است. خبر فاندامنتال مهمی در رابطه با بیت کوین کش در تاریخ ۱۵ نوامبر وجود دارد به نام Fork که به‌احتمال قوی باعث افزایش قیمت آن خواهد شد.در ادامه این ارز را ازلحاظ تکنیکال بررسی کرده و سپس به نکاتی درباره فاندامنتال آن خواهیم پرداخت.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH امروز 17 آبان 99

اولین مقاومتی که سد راه بیت کوین کش برای صعود است سطح ۲۷۹ دلار است. اگر معامله گران موفق به شکست این خط بشوند تارگت بعدی بیت کوین کش ۲۸۵ دلار خواهد بود. در صورت کاهش قیمت اولین سطح حمایتی ۳۶۹ دلار است که اگر شکسته شود احتمال ریزش تا ۲۴۰ دلار وجود دارد. در ادامه نمودار شمعی بیت کوین کش را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 17 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.17

شاخص SAR روندی صعودی را نشان می‌دهد. میانگین متحرک ۹ روزه نیز شرایط خوبی دارد. اما این ارز همچنان پایین بلندترین خط روند نزولی قرار دارد. اگر کندل هفتگی بالای این خط بسته شود نشانه خیلی خوبی برای صعودهای بعدی است. اندیکاتورها در تایم فریم هفتگی بسیار تأخیری هستند و خیلی نمی‌توان به آن‌ها اعتماد کرد.


تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 17 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.17

در این تایم فریم خط روند نزولی تا حدی شکسته شده است. اگر کندل روزانه بالای این خط بسته شود بسیار نشانه خوبی است. شاخص SAR نشان‌دهنده آغاز روندی صعودی است. شاخص CCI در حال شکست سطح +صد است که اگر این اتفاق بیافتد به‌نوعی سیگنال خرید است. میانگین متحرک ۹ روزه فعلاً شرایط خوبی دارد.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 17 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.17

در تایم فریم ۴ ساعته بیت کوین کش شرایط خوبی دارد و اندیکاتورهای بررسی‌شده نیز روندی صعودی را نشان می‌دهند.. البته احتمال اصلاح قیمت وجود دارد.. شاخص CCI بالای سطح +صد قرار دارد. شاخص SAR نیز بیانگر روندی رو به رشد است. میانگین متحرک باندبولینگر نیز شرایط خوبی دارد.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال بیت کوین کش BCH امروز 17 آبان 99

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 17 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.17

حجم معاملات بیت کوین کش نسبت به هفته گذشته حدود ۳۰۰ میلیون دلار افزایش داشته است. اما ارزش بازار آن با کاهش ۸۰ میلیون دلاری همراه بود. شاخص NVT همچنان عدد معتبری است و بیت کوین کش را ارز مناسبی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و میان‌مدت می‌داند.


تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 17 آبان 99

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه‌گذاری روی یک ارز را نشان می‌دهد برابر با -۵۰ درصد است. اوج قیمت بیت کوین کش برابر با ۴٬۳۵۵ دلار و مربوط به دسامبر ۲۰۱۷ است. این ارز رتبه ۶ را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 3 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 17 آبان 99

شاخص FCAS که عملکرد یک ارز را ازلحاظ فاندامنتال نشان می‌دهد برابر با ۸۲۶ و در دسته عملکردهای خوب قرار دارد.


کلام آخر تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 17 آبان 99

بیت کوین کش ازلحاظ فاندامنتالی ارز خوبی است و رویداد مهمی در تاریخ ۱۵ نوامبر دارد که ممکن است باعث ادامه روند صعودی آن بشود البته اگر بیت کوین ریزش ناگهانی نداشته باشد.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 17 آبان 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا