تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی – امروز 5 مهرماه 1399

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی ، بیت کوین کش (BCH)  که در هفته گذشته رتبه 5 را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده بود،بین دو قیمت 210 و 218 دلار معامله شد.پس از اینکه با ریزش شدید بیت کوین ، بیت کوین کش هم دچار کاهش قیمت شد،این ارز نتوانست دوباره افزایش قیمت چندانی داشته باشد و در همان نواحی باقی ماند.1.21%ارزش بازار رمزارز ها متعلق به بیت کوین کش است.در ادامه به تحلیل تکنیکال و فاندامنتال این ارز خواهیم پرداخت.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH

بیت کوین درگیر یک محدوده حمایتی بین 206 تا 234 دلار است.اگر از 206 دلار هم ریزش داشته باشد،سطح 200 اولین جایی است که حمایت می شود.اگر بیت کوین کش مقاومت 234 دلار را شکست دهد،یک سیگنال مهم برای خرید است،چرا که حدود 3 هفته است که پایین این خط مقاومت مانده و هنوز ان را شکست نداده است.در صورت شکست این سطح تارگت بعدی بیت کوین کش 246 دلار خواهد بود.در ادامه نمودار شمعی بیت کوین کش را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل بیت کوین کش در تایم فریم هفتگی

تحلیل بیت کوین کش در تایم فریم هفتگی در تاریخ 57-99
تحلیل بیت کوین کش در تایم فریم هفتگی در تاریخ 57-99

در تایم فریم هفتگی داخل یک مثلث قرار داریم،اگر تا روز دوشنبه که کندل هفتگی بسته خواهد شد،همچنان بالای خط روند صعودی باشیم میتوان به اینده امیدوار باشیم،اما اگر کندل پایین خط روند صعودی بسته شود بهتر است فعلا در این محدوده خریدی صورت نگیرد.دو خط مکدی  و سیگنال در شرایط خوبی نیستند،شاخص CCI تا -100 ریزش داشته است.میانگین متحرک 6 روزه نیز روند نزولی را نشان می دهد.


تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در تاریخ 5-7-99
تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در تاریخ 5-7-99

در تایم فریم روزانه خط conversion ایچیموکو به کندل های روزانه برخورد کرده اما هنوز سیگنال قطعی برای خرید نداده است.ابر کومو همچنان بالای کندل های روزانه قرار دارد و بیانگر ی روند نزولی است.شاخص CCI روی سطح -100 قرار دارد،دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خوبی نیستند و نشان دهنده یک بازار بی روند و خنثی هستند.


تحلیل بیت کوین کش تایم فریم 4 ساعت

تحلیل بیت کوین کش تایم فریم 4 ساعت در تاریخ 5-7-99
تحلیل بیت کوین کش تایم فریم 4 ساعت در تاریخ 5-7-99

در تایم فریم 4 ساعته،دو خط مکدی و سیگنال شرایط نسبتا خوبی دارند،شاخص CCI پس از برخورد به سطح 100 برگشته است و نتوانسته این سطح را رد کند .میانگین متحرک باندبولینگر درگیر کندل هاست،پهنای باند نشان دهنده یک بازار خنثی است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال بیت کوین کش BCH

تاریخچه حجم معاملات بیت کوین کش
تاریخچه حجم معاملات بیت کوین کش

حجم معاملات بیت کوین کش نسبته به هفته گذشته 1 میلیارد دلار کاهش داشته است که اصلا نشانه خوبی نیست،ارزش بازار نیز در هفت روز گذشته 300 میلیون دلار کاهش داشت.شاخص NVT روز گذشته برابر با 4.3 بود،این شاخص نشان دهنده اعتبار این ارز است و بیانگر این است که بیت کوین کش میتواند میتواند گزینه مناسبی بریا سرمایه گذاری بلند مدت و میان مدت باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل ایاس EOS در تایم فریم هفتگی _ امروز 11 آبان ماه 1399
fcas بیت کوین کش در تاریخ 5-7-99
fcas بیت کوین کش در تاریخ 5-7-99

شاخص FCAS که عملکرد یک ارز را از لحاظ فاندامنتال بررسی میکند،برای بیت کوین کش معادل 826 است و در دسته عملکردهای خوب قرار دارد.


نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال بیت کوین کش و BCH

بیت کوین کش در یک محدوده ثابت در حال نوسان کردن است،اگر مقاومت 324 دلار شکسته شود،نشانه خوبی است.اگر کندل هفتگی زیر خط روند صعودی بسته شود نشانه خوبی نیست و بهتر است فعلا خریدی صورت نگیرد.در صورت نزول قیمت بیت کوین،بی شک بیت کوین کش نیز با کاهش قیمت روبه رو خواهد شد.حرکت بعدی بیت کوین کش به این بستگی دارد که چه زمانی از محدوده بین 206 تا 234 دلار خارج خواهد شد.

این تحلیل صرفا نظر شخصی است و تیم زوم ارز هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش شما ندارد.ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید:

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا