تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی _ امروز 24 آبان ماه 1399

salamcrypto

تحلیل بیت کوین کش bch امروز 24 آبان 99 ،بیت کوین کش ابتدای هفته رشد خوبی تا ۲۷۴ دلار داشت اما بازهم موفق نشد بالای مقاومت ۲۶۸ دلار تثبیت شود. قیمت کنونی این ارز ۲۵۷ دلار است و رتبه ۶ را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است. در ادامه این ارز را ازلحاظ تکنیکال بررسی کرده و سپس به نکاتی درباره فاندامنتال آن اشاره خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش bch امروز 24 آبان 99

به‌طورکلی در تایم فریم‌های کوچک‌تر شاهد رکود در بازار بیت کوین کش هستیم. در صورت رشد این ارز اولین مقاومتی که سر راه خود دارد سطح ۲۶۸ دلار است. چند روز اخیر خریداران نشان دادند که از سطح ۲۵۳ دلار حمایت می‌کنند. در صورتی که این سطح شکسته شود احتمال کاهش قیمت تا سطح ۲۴۱ دلار وجود دارد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل بیت کوین کش bch امروز 24 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.24

در تایم فریم هفتگی الگوی مثلث قابل‌مشاهده است. نحوه خروج بیت کوین کش از این مثلث از اهمیت بالایی برخوردار است. میانگین متحرک ۹ روزه در حال برخورد با کندل هفتگی است پس باید زیر نظر گرفته آیت. شاخص RSI همچنان بالای سطح ۵۰ قرار دارد. به طور کلی اندیکاتورها در تایم فریم هفتگی به‌شدت تأخیری هستند و نمی‌توان خیلی روی آن‌ها حساب باز کرد.


تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین کش bch امروز 24 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.24

در تایم فریم روزانه یک‌بار خریداران تلاش کردند خط روند نزولی را بشکنند اما موفق نشدند و کندل ها دوباره به زیر این خط نزول کردند. میانگین متحرک باندبولینگر درگیر کندل هاست و بیشتر روندی خنثی را در بازار نشان می‌دهد. شاخص CCI از سطح ۰ نزول داشته که نشانه خوبی نیست. دو خط مکدی و سیگنال نیز موازی هم درحرکت هستند و کاملاً بیانگر رکود در بازار هستند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 9 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل بیت کوین کش bch امروز 24 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.24

در این تایم فریم آخرین کندل بعدازاینکه موفق به شکست خط روند نزولی نشد، ریزش داشت. شاخص CCI در حال شکست سطح ۰ به سمت پایین است. دو خط مکدی و سیگنال نیز در شرایط خوبی قرار ندارند. میانیگن متحرک باندبولینگر نیز درگیر کندل هاست.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال بیت کوین کش bch امروز 24 آبان 99

تحلیل بیت کوین کش bch امروز 24 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.24

حجم معاملات بیت کوین کش هفته گذشته حدود یک میلیارد و صد میلیون کاهش داشته است که رقم تأمل برانگیزی است. ارزش بازار بیت کوین کش نسبت به هفته گذشته حدود ۱۰۰ میلیون دلار افزایش داشته است.


تحلیل بیت کوین کش bch امروز 24 آبان 99

شاخص FCAS برابر با ۸۳۰ است. بنابراین عملکرد فاندامنتال این ارز در دسته عملکردهای خوب قرار دارد.


کلام آخر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال بیت کوین کش bch امروز 24 آبان 99

بیت کوین کش فعلاً روندی خنثی را از خود نشان داده است. برای صعودهای بیشتر این ارز باید موفق شود خط روند نزولی را در تایم فریم روزانه شکست دهد.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین کش bch امروز 24 آبان 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا