تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی – امروز 26 مهر 1399

salamcrypto

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 26 مهر 99 ، بیت کوین کش هفته گذشته بین دو قیمت ۲۳۳ دلار و ۲۶۵ دلار معامله شد. این ارز به دنبال رشد بیت کوین، به میزان قابل قبولی رشد کرد. اما از آنجا که همبستگی مثبتی بابیت کوین دارد، با ریزش بیت کوین نیز دچار کاهش قیمت شد و قیمت کنونی این ارز ۲۴۹ دلار است. بیت کوین کش رتبه ۵ را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است. با تحلیل تکنیکال و فاندامنتال بیت کوین کش با ما همراه باشید.

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH امروز 26 مهر 99

اولین موضوعی که در تحلیل تکنیکال بیت کوین کش به آن خواهیم پرداخت، خطوط حمایت و مقاومت است. اولین مقاومتی که سر راه بیت کوین کش قرار دارد محدوده ۲۷۵ دلار است. اگر این سطح شکسته شود تارگت بعدی ۲۹۰ دلار خواهد بود. اگر بیت کوین کش ریزش داشته باشد اولین سطح حمایت ۲۴۲ دلار است، اگر در این ناحیه هم حمایت نشود احتمال ریزش تا ۲۳۵ دلار وجود دارد. در ادامه نمودار شمعی بیت کوین کش را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.، البته به این نکته توجه کنید که اندیکاتورها به‌طور کلی تأخیری عمل می‌کنند، پس از آن‌ها صرفاً برای تأیید گرفتن استفاده می‌کنیم

تایم فریم هفتگی

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 26 مهر 99
تحلیل بتی کوین کش 99.7.26

در تایم فریم هفتگی میانگین متحرک ۹ روزه با کندل ها درگیر شده اما هنوز به‌طور قطع سیگنال خرید نداده است. شاخص RSI کمی بالاتر از سطح ۵۰ است و وضعیت خوبی را نشان می‌دهد. شاخص SAR در تایم فریم هفتگی روندی صعودی و روبه رشد را به نمایش گذاشته است.


تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 26 مهر 99
تحلیل بیت کوین کش 99.7.26

در تایم فریم روزانه کندل ها همچنان درگیر ابرکومو هستند و موفق به شکست محدوده مقاومتی ابرکومو نشدند. شاخص SAR روندی صعودی را نشان می‌دهد. شاخص RSI پس از برخورد به سطح ۷۰، نزول کرده و بیانگر اصلاح قیمتی است.


تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 26 مهر 99
تحلیل بیت کوین کش 99.7.26

در این تایم فریم شاخص SAR روندی نزولی را نشان می‌دهد. خط conversion به‌نوعی سیگنال فروش داده است و در شرایط خوبی نیست. شاخص CCI روی سطح -صد قرار دارد و وضعیت خوبی را به نمایش نگذاشته است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال بیت کوین کش BCH امروز 26 مهر 99

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 26 مهر 99
تحلیل بیت کوین کش 99.7.26

حجم معاملات بیت کوین کش نسبت به هفته گذشته حدود ۱ میلیارد دلار افزایش داشته که رقم چشمگیری است. ارزش بازار بیت کوین کش نسبت به هفته گذشته تغییرات چندانی نداشته است. شاخص NVT نشان می‌دهد، بیت کوین کش هنوز هم می‌تواند گزینه خوبی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و میان‌مدت باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 6 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 26 مهر 99
تحلیل بیت کوین کش 99.7.26

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه‌گذاری روی یک ارز را نشان می‌دهد برابر با -۵۴% است که رقم خوبی نیست و از اعتبار این ارز می‌کاهد. اوج قیمت بیت کوین کش برابر با ۴،۳۵۵ دلار و مربوط به دسامبر ۲۰۱۷ است. بقیه اطلاعات آماری درباره بیت کوین از زمان عرضه تاکنون را می‌توانید در تصویر بالا ببینید.


تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 26 مهر 99

شاخص FCAS که عملکرد یک ارز را ازلحاظ فاندامنتال بررسی می‌کند برای این ارز برابر با ۸۲۱ است و در دسته عملکردهای خوب قرار دارد.


کلام آخر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال بیت کوین کش BCH امروز 26 مهر 99

بیت کوین کش به‌طور کلی پروژه معتبری است، اگر به‌موقع و سنجیده آن را خریداری کنید سودهای خوبی کسب می‌کنید. با توجه به تحلیل بالا حجم معاملات آن نیز رشد خوبی داشته است پس شاید بتوان به رشد قیمت آن در هفته آینده امیدوار بود.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 26 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز 


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا