تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی _ امروز 27 دی ماه 1399

salamcrypto

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 27 دی 99 ، هفته گذشته بیت کوین کش تا محدوده 625 دلار رشد داشت و بعد از رسیدن به این محدوده دچار ریزش قیمت شد و در این لحظه با قیمت 499 دلار در حال معامله شدن است . بیت کوین شک جزو آلت کوین هایی بود که رشد خیلی خوبی را در ماه اخیر تجربه کر و سود خوبی نصیب هودلرهای این ارز شد . بیت کوین کش طرفداران زیادی دارد و رتبه 8 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است . در ادامه این مقاله به بررسی نمودار قیمت بیت کوین کش خواهیم پرداخت .

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH امروز 27 دی 99

در بررسی تکنیکالی ارز دیجیتال بیت کوین کش ، ابتدا خطوط حمایت و مقاومت را بررسی خواهیم کرد . اولین سطح حمایتی 465 دلار و خط روند صعودی و حمایت بعدی 420 دلار خواهد بود . سطوح مقاومتی بیت کوین کش ابتدا 500 دلار و بعد 545 دلار خواهد بود .

تایم فریم هفتگی

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 27 دی 99
تحلیل بیت کوین کش 99.10.27

3 خط روند صعودی همچنان معتبر است . شاخص RSI سطح 70 را به سمت پایین شکسته ، اما هنوز شرایط نسبتا خوبی دارد . البته در تایم فریم هفتگی نمی توان روی سیگنال فروش این اندیکاتور حساب باز کرد .


تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 27 دی 99
تحلیل بیت کوین کش 99.10.27

خط روند صعودی همچنان معتبر است ، درصورت شکسته شدن این خط ، می تواند به نوعی سیگنال فروش باشد البته دقت کنید که درگیر شکست های جعلی نشوید . شاخص RSI روی سطح 60 است و فعلا شرایط خوبی دارد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 26 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 27 دی 99
تحلیل بیت کوین کش 99.10.27

در این تایم فریم ، شاهد یک الگوی مثلث هستیم ، اگر بیت کوین کش خط روند نزولی را شکست ندهد ، ممکن است شاهد ریزش قیمت تا روند صعودی باشیم ، در صورتی که روند صعودی هم شکست بخورد ، احتمال کاهش قیمت تا 420 دلار وجود دارد .


حجم معاملات و ارزش بازار

ارزش بازار بیت کوین کش 99.10.27
ارزش بازار بیت کوین کش 99.10.27

حجم معاملات بیت کوین کش نسبت به هفته گذشته حدود 5 میلیارد دلار ریزش داشته است . ارزش بازار نیز حدود یک میلیارد و نیم با کاهش روبه رو شد .


شاخص FCAS

شاخص fcas بیت کوین کش 99.10.27

شاخص FCAS برابر با 863 است . این یعنی عملکرد فاندامنتال بیت کوین کش در دسته عملکردهای خوب قرار دارد .


کلام آخرتحلیل بیت کوین کش BCH امروز 27 دی 99

بیت کوین کش رشد خیلی خوبی داشته است . اینکه روند صعودی آن ادامه پیداخواهد کرد یا خیر بسیار به رفتار بیت کوین بستگی دارد . در صورت شکست خط روند نزولی در تایم فریم 4 ساعت ، می تواند بیت کوین کش را دوباره به سمت 600 دلار سوق دهد .

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

 

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا