تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی – امروز 3 آبان ماه 1399

salamcrypto

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 3 آبان 99 ، بیت کوین کش به‌عنوان ارزی که از اعتبار زیادی برخوردار است و رتبه ۵ را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده است، هفته گذشته توانست از سطح ۲۳۷ دلار تا ۲۷۵ دلار صعود کند. رشد بیت کوین کش به دنبال رشد بیت کوین اتفاق افتاد و اینکه تا چه زمانی ادامه پیدا می‌کند بسیار وابسته به بیت کوین است. در ادامه این ارز را از لحاظ تکنیکال و فاندامنتال بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH امروز 3 آبان 99

در ابتدا به مهم‌ترین فاکتور در تحلیل تکنیکال یعنی خطوط حمایت و مقاومت می‌پردازیم. سطح ۲۸۴ دلار اولین مقاومتی است که سر راه بیت کوین کش قرار دارد. اگر این ارز موفق به شکست مقاومت ۲۸۴ دلار بشود تارگت بعدی ۲۹۷ دلار خواهد بود. در صورت ریزش اولین ناحیه حمایتی ۲۶۷ دلار است، اگر در این ناحیه حمایت نشود احتمال ریزش تا ۲۴۰ دلار وجود دارد. نمودار شمعی بیت کوین کش در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 3 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.3

در این تایم فریم خط روند نزولی به‌وضوح قابل رؤیت است. اگر کندل هفتگی بالای این خط روند بسته شود نشانه به‌شدت خوبی است. شاخص CCI در حال حرکت به سمت بالاست. شاخص RSI نیز سطح ۵۰ را به سمت بالا شکسته و به‌نوعی سیگنال خرید داده است. شاخص SAR نیز بیانگر روندی صعودی و روبه رشد است. بررسی تایم فریم هفتگی برای آن دسته از عزیزانی است که قصد سرمایه‌گذاری بلندمدت یا میان‌مدت روی بیت کوین کش رادارند.


تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 3 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.3

در تایم فریم روزانه هنوز پایین بلندترین خط روند نزولی قرار داریم. اگر کندل روزانه  بالای این خط روند بسته شود، نویدبخش صعودهای بیشتر در بیت کوین کش است. شاخص SAR بیانگر روندی صعودی است. شاخص CCI به بالای سطح +صد صعود کرده و وضعیت مثبتی را نشان می‌دهد. شاخص RSI نیز تا نزدیکی سطح ۷۰ پیش رفته و در موقعیت مناسبی قرار دارد. تنها عاملی که در تایم فریم روزانه  باید به آن توجه شود، شکسته شدن خط روند نزولی است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 5 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 3 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.3

در تایم فریم ۴ ساعته شاخص SAR بیانگر آغاز روندی صعودی است. شاخص CCI در حال شکستن سطح +صد به سمت بالاست که نوعی سیگنال خرید به حساب می آید. شاخص RSI نیز در موقعیت مناسبی قرار دارد.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال بیت کوین کش BCH امروز 3 آبان 99

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 3 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.3

حجم معاملات بیت کوین کش نسبت به هفته گذشته حدود ۷۰۰ میلیون دلار افزایش داشته است. ارزش بازار آن نیز رشدی معادل ۴۵۰ میلیون دلار را پشت سر گذاشت. شاخص NVT نشان می‌دهد بیت کوین کش هنوز هم می‌تواند گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و میان‌مدت باشد.


تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 3 آبان 99
تحلیل بیت کوین کش 99.8.3

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه‌گذاری روی یک ارز را نشان می‌دهد برای بیت کوین کش برابر با یک عدد منفی است که خب نشانه خوبی نیست و یک امتیاز منفی برای این ارز به‌حساب می‌آید. اوج قیمت این ارز معادل ۴٬۳۵۵ دلار و مربوط به دسامبر ۲۰۱۷ است. کمترین قیمت آن معادل ۷۵ دلار و مربوط به دسامبر ۲۰۱۸ است.


تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 3 آبان 99

شاخص FCAS برای بیت کوین کش برابر با ۸۲۴ دلار است و در دسته عملکردهای خوب ازلحاظ فاندامنتال دسته‌بندی می‌شود.


کلام آخرتحلیل تکنیکال و فاندامنتال بیت کوین کش BCH امروز 3 آبان 99

با توجه به اینکه این ارز ازلحاظ تکنیکال در شرایط خوبی قرار دارد احتمال رشد آن وجود دارد. البته اگر بیت کوین ریزش نداشته باشد. البته خط روند نزولی سد محکمی در برابر این ارز است که اگر شکسته شود، سیگنال خرید به‌حساب می‌آید.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 3 آبان 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا