تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی _ امروز 4 بهمن ماه 1399

salamcrypto

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 4 بهمن 99 ، بیت کوین کش جزو آلت کوین هایی بود که همزمان با رشد بیت کوین، رشد فوق العاده ای داشت ، با این وجود بسیاری از هولدرهای بیت کوین کش معتقدند که این ارز هنوز به ارزش واقعی خود نرسیده و بازهم جای رشد زیادی دارد . بیت کوین کش رتبه 9 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده و در این لحظه با قیمت 422 دلار در حال معامله شدن است . در ادامه این مقاله این ارز را به طور کامل بررسی خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH امروز 4 بهمن 99

با توجه به قیمتی که بیت کوین کش اکنون در حال معامله شدن است ، اولین محدوده حمایتی بین 390 تا 400 دلار است ، در صورتی که این حمایت مهم از دست برود ، احتمال ریزش قیمت شدیدی تا 340 دلار وجود دارد ،روند بیت کوین به شدت روی آلت کوین ها تاثیر گذار است ، پس در صورتی که بیت کوین ریزش نداشته باشد و فرصتی دوباره برای رشد بیت کوین کش ایجاد شود ، سطوح مقاومتی این ارز ابتدا 460 و بعد 500 دلار است . در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا نمودار قیمتی بیت کوین کش را در تایم فریم های مختلف بررسی کنیم .

تایم فریم هفتگی

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 4 بهمن 99
تحلیل بیت کوین کش 99.11.4

با توجه به اینکه بیت کوین کش ریزش قیمت شدیدی را در دو هفته اخیر تجربه کرد اما هنوز هم می تواند روندهایی صعودی در بلند مدت برای آن متصور بود ، به هر حال اصلاح قیمت برای ارزی که مدت ها رشد داشته ، امری بسیار طبیعی است . شاخص RSI در این تایم فریم کمی کاهش داشت اما هنوز هم شرایط خوبی را برای بلندمدت نشان می دهد .


تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 4 بهمن 99
تحلیل بیت کوین کش 99.11.4

بیت کوین برای رشد دوباره باید بر خط روند نزولی غلبه کند ، ممکن است یک بار دیگر بیت کوین کش برای لمس خط روند صعودی که چندی پیش آن را به سمت پایین شکست ، تلاش کند ، اگر موفق شود دوباره بالای آن قرار بگیرد می تواند نشانه خیلی خوبی باشد .شاخص RSI روی سطح 50 است و بیشتر بازاری خنثی را نشان می دهد ، اگر سطح 50 کاملا به سمت پایین شکسته شود ، به منزله سیگنال فروش است . سطوح 350-300 می تواند نقاط مناسبی برای خرید پله ای باشند .

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 3 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 4 بهمن 99
تحلیل بیت کوین کش 99.11.4

در تایم فریم 4 ساعت ، کانالی نزولی قابل مشاهده است ، اگر خط میانی کانال از دست برود ، احتمال ریزش قیمت تا کف کانال وجود دارد . اگر هم این اتفاق نیافتد ، احتمال رشد دوباره تا سقف کانال را داریم . شاخص RSI به طور کلی شرایط خوبی را در کوتاه مدت نشان نمی دهد .


حجم معاملات و ارزش بازار

ارزش بازار بیت کوین کش 99.11.4
ارزش بازار بیت کوین کش 99.11.4

حجم معاملات بیت کوین کش ، نسبت به ابتدای هفته حدود 700 میلیون دلار کاهش داشت که با توجه به ریزش قیمت این ارز ، کاملا بدیهی است . ارزش بازار بیت کوین کش نیز با کاهش 900 میلیون دلاری همراه بود .


شاخص FCAS

شاخص fcas بیت کوین کش 99.11.4

شاخص FCAS برابر با 861 است ، این بدان معنا است که عملکرد این ارز در دسته عملکردهای خوب قرار دارد اما نسبت به ارزهای ZRX و ETH رتبه پایین تری را نسبت به خود اختصاص داده است .


کلام آخرتحلیل بیت کوین کش BCH امروز 4 بهمن 99

بیت کوین کش ، ریزش قیمت شدیدی داشته ، با این جال بالقوه ارز خوبی است و در طولانی مدت می تواند بازهم صعود داشته باشد ، در صورت ریزش قیمت بیت کوین کش ، سطوح 350 تا 300 دلار می تواند نقاط مناسبی برای ورود و خرید پله ای باشد .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 4 بهمن 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا