تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی _ امروز 6 دی ماه 1399

salamcrypto

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 6 دی 99 ، بعد از رشد فوق العاده بیت کوین کش تا محدوده 380 دلار ، این ارز وارد روند اصلاحی شدیدی شد و تا محدوده 265 دلار ریزش قیمت داشت اما با توجه به حمایتی که در این محدوده داشت خیلی خوب بازیابی شد و در این لحظه با قیمت 314 دلار در حال معامله شدن است . بیت کوین کش یکی از گزینه های خوب برای معامله گری و هودل کردن است ، البته اگر به موقع وارد بازار شوید . این ارز رتبه 6 را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده است و حجم معاملات بالایی دارد . در ادامه این مقاله نمودار شمعی بیت کوین کش را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد و سپس به بررسی نکاتی در رابطه با فاندامنتال آن خواهیم پرداخت .

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش BCH امروز 6 دی 99

بیت کوین کش برای رشد دوباره مقاومت های 320 ، 331 و 350 دلار را سر راه خود دارد . در صورت کاهش قیمت ، محدوده های  305 ،295 و 265 دلار ، حمایت های مهمی به حساب می آیند .

تایم فریم هفتگی

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 6 دی 99
تحلیل بیت کوین کش 99.10.6

در این تایم فریم ، خط روند صعودی همچنان معتبر است . از طرفی ، شاخص RSI هم هنوز شرایط خوبی  دارد ، اما خروج بیت کوین از این مثلثی که در آن قرار دارد ، می توان باعث جهش قیمت این ارز بشود .


تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 6 دی 99
تحلیل بیت کوین کش 99.10.6

خط روند صعودی همچنان معتبر است .شاخص RSI نیز بالای سطح 50 قرار دارد و فعلا شرایط خوبی دارد مگر اینکه سطح 50 به سمت پایین شکسته شود . اگر کندل روزانه بالای 320 دلار بسته شود ، می توان به ادامه روند صعودی امیدوار بود .


تایم فریم 4 ساعت

تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 6 دی 99
تحلیل بیت کوین کش 99.10.6

بیت کوین کش در شرایط حساسی قرار دارد ، اگر خط روند صعودی حمایت نشود ، ممکن است اصلاح قیمتی را تا محدوده 305 دلار و یا حتی کمتر شاهد باشیم . شاخص RSI هنوز بالای سطح 50 است و شرایط خوبی دارد .

صرافی ایرانی کارت

حجم معاملات و ارزش بازار

ارزش بازار بیت کوین کش 99.10.6
ارزش بازار بیت کوین کش 99.10.6

حجم معاملات این ارز نسبت به ابتدای هفته حدود 2 میلیارد دلار افزایش داشته است که تنها برای هفت روز ، رقم بزرگی است . ارزش بازار بیت کوین کش ، نسبت به ابتدای هفته تغییرات چندانی نداشت . شاخص NVT نشان می دهد ، بیت کوین کش می تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری باشد وپروژه معتبری است . البته اگر به موقع وارد بازار شوید .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین 19 دی 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

شاخص FCAS

شاخص fcas بیت کوین کش 99.10.6

شاخص FCAS بیت کوین ش معادل 865 است . این موضوع نشان می دهد عملکرد بیت کوین کش از لحاظ فاندامنتال در دسته عملکردهای  خوب قرار دارد .


کلام آخرتحلیل بیت کوین کش BCH امروز 6 دی 99

بیت کوین کش رشد فوق العاده ای داشت و هنوز هم پتانسیل رشد دارد البته اگر بیت کوین حرکت عجیب و غریبی از خود نشان ندهد ، اما به هر حال هر ارزی بعد از رشد ، اصلاح قیمت را تجربه می کند . بیت کوین کش هنوز با اوج قیمت خود فاصله زیادی دارد . یکی از دلایل رشد بی بدیل این ارز ، رویداد ” هاردفورک ” بود که در روزهای اولیه تاثیر چندانی روی قیمت نداشت اما نهایتا باعث جهش قیمت بیت کوین کش شد .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین کش BCH امروز 6 دی 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fMayT


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا