اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

برنشتاین به دلیل اصلی رشد اخیر قیمت بیت کوین اشاره کرد

برنشتاین به دلیل اصلی رشد اخیر قیمت بیت کوین اشاره کرد

بنا به گزارش CNBC و بر اساس تحلیل برنشتاین که در روز دوشنبه منتشر شد، رشد اخیر در بازار رمز ارزها بر اثر بازگشت به میانگین انجام شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، اخیرا، بزرگترین رمز ارز جهان توانست به سطح قیمت 23000 دلار باز گردد و سال نو را با انفجار آغاز کند.

بازگشت به میانگین، یک مفهوم در سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال است که به گرایش نوسانات بزرگ در قیمت یا حجم به بازگشت به میانگین، پس از رشد، رجوع دارد. معمولا از این مفهوم توسط معامله‌گرانی که به دنبال کسب سود از روندهای موقت در بازارهای شلوغ، همچون بازارهای مرتبط با رمز ارزها هستند، استفاده می‌شود. بنا به برخی از تحلیل‌گران بازار، رشد قیمت اخیر بیت کوین می‌تواند تا حدی به این پدیده ارتباط داشته باشد.

در حالی که پیش‌بینی اینکه قیمت یک دارایی چه زمانی و چقدر باز خواهد گشت، برنشتاین باور دارد که احتمالا رشد فعلی در قیمت بیت کوین، بر اثر بازگشت سرمایه گذاران به سوی خرید بیت کوین بر اساس انتظار افزایش بیشتر قیمت، به دنبال افت چند ماهه رخ داده است.

علی‌رغم وجود مسائلی همچون ورشکستگی پلتفرم وام‌دهی رمز ارز Genesis و فروپاشی صرافی FTX، در این گزارش اشاره شد که هرگونه مانع در بازار رمز ارزها ناپدید شده است؛ چرا که بسیاری از فشار فروش مورد انتظار پیرامون سرمایه گذاری‌های رمز ارزی خصوصی غیر نقدی بودند.

این بانک سرمایه گذاری تاکید کرد که بیت کوین، هرگز دو سال متوالی را در روند نزولی سپری نکرده است و توصیه کرد که نسبت به نشانه‌های نزولی در شرایط فعلی بازار، احتیاط داشته باشند.

هرچند، برنشتاین باور ندارد که روند صعودی بعدی رمز ارزها آغاز شده است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا