اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

همکاری آمریکا و روسیه در مورد ارز های دیجیتال

جو بایدن رییس جمهور منتخب مردم ایالات متحده اظهار داشت که صحبت هایی را با ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه در مورد مقابله با حملات سایبری به زیرساخت های ارز های دیجیتال انجام داده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پس از اجلاس ژنو، جو بایدن گفت که او با پوتین در مورد موضوع امنیت سایبری صحبت هایی کرده است، رییس جمهور ایالات متحده اظهار داشت که برخی از زیرساخت های مهم دنیای دیجیتال در برابر حملات مقاوم نیستند، جو بایدن در این جلسه با لحنی مثبت به پوتین گفت که ایالات متحده به اقداماتی که به منافع آنها و یا متحدان آنها خدشه وارد کند پاسخ خواهد داد.

رییس جمهور آمریکا گفت:
کشور های مسئول مثل آمریکا و روسیه باید اقداماتی را علیه مجرمانی که با باج افزار های خود به زیرساخت های دیجیتال حمله می‌کنند انجام دهند؛ ما توافق کردیم که کارشناسان خبره خود را موظف کنیم تا بر روی مقاوم سازی زیرساخت های دیجیتال دو کشور کار کنند و با دیگر کشور هایی که با هکر های خود به سایر کشور ها حمله سایبری می‌کنند مقابله کنیم.

کوین کده

هیچ از رهبران جهان در این اجلاس از دارایی های دیجیتال نام نبردد ولی هم پوتین و هم بایدن به موضوع حمله سایبری Colonial Pipeline اشاره کردند؛ ولادیمیر پوتین نیز به جای نام بردن از بیت کوین از عبارت “پرداخت الکترونیکی” استفاده کرد.

بیشتر بخوانید:  ماینرهای متخلف با حبس مواجه خواهند شد

بایدن گفت پوتین نیز همانند او نگرانی های مشابهی در مورد حملات بالقوه باج افزار ها به خطوط لوله روسیه داشته است و اضافه کرد که دو کشور احتمالاً در 6 الی 12 ماه آینده در مورد همکاری خود توضیحات بیشتری ارائه خواهند کرد.

باید ببینیم آیا ایالات متحده و روسیه به معنای واقعی کلمه قادر به کم کردن حملات سایبری و دزدیدن ارز های دیجیتال مردم هستند یا خیر.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا