صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری کارل ایکان در بازار ارز های دیجیتال

آیا کارل ایکان وارد بازار ارزهای دیجیتال می شود؟

کارل ایکان بنیان گذار Icahn Enterprises که قبلاً به بازار ارز های دیجیتال شک داشت به بلومبرگ گفت که قصد دارد به این بازار وارد شود و در حدود 1.5 میلیارد دلار در بازار ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کند.
ایکان یک سرمایه گذار و مشاور سابق دولت ترامپ است و بنا به نشریه فوربس دارایی خالص او 15.6 میلیارد دلار است و در سال 2018 ایکان به CNBC گفت کخه ارز های دیجیتال مسخره هستند و گفت: شاید من برای آنها خیلی پیر هستم و به همین خاطر آنهارا درک نمی‌کنم.
مخالفان دیروز، موافقان امروز ارز های دیجیتال
ایکان در 26 می صحبت کرد و توضیح داد که او در حال بررسی یک سرمایه گذاری بزرگ است و برای ورود به این بازار خرید چند واحد از هر رمزارز مناسب نیست.
وی افزود:
منظورم این است که برای وارد شدن به این بازار به سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری یا یک و نیم میلیارد دلاری مناسب است و نمی‌خواهم مبلغ دقیقی را مشخص کنم.
ایکان به لیست فزاینده میلیارد های دیگری که در 12 ماه گذشته لحن خود را نسبت به ارز های دیجیتال تغییر داده اند پیوست.
وی خاطرنشان کرد:
بسیاری از ارز های دیجیتالی که امروز وجود دارند، در آینده نابود خواهند شد اما ما باور داریم که ارز های دیجیتال نوع دیگری از پول هستند و اینجا خواهند ماند و برای اینکه روشن شود باید بگویم که ما هرگز ارز دیجیتال خریداری نکرده ایم اما در حال بررسی آنها هستیم.
رایان آدامز یکی از طرفداران اتر و بنیان گذار شرکت سرمایه گذاری Mythos Capital و Bankless در توییتر خود حدس زد که ایکان قبلاً به بازار ارز های دیجیتال وارد شده و به دنبال آماده سازی جو ارز های دیجیتال برای اعلام کردن خبر ورود خود به این بازار است.
وی افزود:
اگر کارل ایکان قبلاً یک میلیارد دلار اتر و بیت کوین خریداری نکرده است پس چرا اعلام می‌کند که قصد خرید اتر و بیت کوین به ارزش یک میلیارد دلار را دارد؟
به نظر شما با خرید 1.5 میلیارد دلاری کارل ایکان، بازار ارز های دیجیتال به حرکت در خواهد آمد؟

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  خبر جدید: توکن سوزی بزرگ شیبا اینو

منبع: CoinTelegraph


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا