صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مدیرعامل بایننس: بازار نزولی در بلند مدت، مطلوب است

مدیرعامل بایننس: بازار نزولی در بلند مدت، مطلوب است

چانگپنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، فکر می‌کند که بازار نزولی بیت کوین برای رمز ارزها مطلوب است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، در روز چهارشنبه در طی کنفرانس Mainnet، چانگپنگ ژائو گفت که یک چرخه‌ی چهار ساله در بازار، عادی است و در بلند مدت، بازار نزولی نسبت به روند صعودی‌ای که ظاهرا هیچ پایانی ندارد، سالم‌تر است.

چانگپنگ ژائو گفت که در واقع، اصلاحات قیمتی مفید هستند و افزود که سرمایه گذاران نباید به قیمت توکن‌ها، به عنوان شاخص عملکرد بازار نگاه کنند.

وی اشاره کرد که به جای آن، سرمایه گذاران تعداد کاربران خریدار و استفاده کننده از رمز ارزها و همچنین، تعداد بلاکچین‌ها و پروژه‌های Web3 گوناگون، را در نظر داشته باشند. وی گفت که این صنعت هنوز نوپا است و جای بسیاری برای رشد دارد.

مدیر بایننس اذعان داشت که در حقیقت، صنعت رمز ارز در وضعیت سالمی است و از افراد خواستار دوام آوردن در زمستان رمز ارزی شد.

اما چانگپنگ ژائو خوش‌بین است. زمانی که صحبت از قانون‌گذاری به میان می‌آید، وی اذعان داشت که برخی از قانون‌گذاران، خصوصا در آمریکا، سعی در گنجاندن رمز ارزها در چارچوب‌های مالی فعلی، از جمله دسته بندی‌های اوراق بهادار و کالا، دارند.

بیشتر بخوانید:  برق مصرفی رمز ارز ها به اندازه نصف تهران بزرگ

وی گفت: در واقع، ما شاهد پیشرفت بسیاری در مسیر مثبت برای چارچوب‌های قانونی بوده‌ایم.

مدیرعامل بایننس، ضمن اشاره به اینکه ممکن است چارچوب‌های قانونی فعلی اعمال نشوند، گفت: رمز ارزهایی مشابه اوراق بهادار، شاید مشابه کالاها و مشابه ارزها وجود داشته دارند، اما بیت کوین مشابه هرسه مورد است.

وی باور دارد که دولت‌ها باید یک دسته بندی جدید، به طور کامل برای دارایی بر اساس بلاکچین، که وی آن را فناوری جدید برای انتقال داده و یک نوع جدید از دارایی تعریف کرد، ایجاد کنند.

منبع: Decrypt


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا