اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین جایزه بگیرید |قوانین جدید برای پاداش بیت کوین در صرافی بایننس

بیت کوین جایزه بگیرید |قوانین جدید برای پاداش بیت کوین در صرافی بایننس ، ما در این مطلب در قصد داریم شما را با پاداش جدید در صرافی بایننس اشنا کنیم . متن بر اساس سایت www.binance.com  می باشد .عناوین این مطلب یه شرح ذیل است:

سلام کریپتو

بیت کوین جایزه بگیرید -جایزه ۱۲.۵ بیت کوین در بایننس

بیت کوین جایزه بگیرید  ، بایننس رقابتی شیرین برای دریافت جایزه برای کاربرانش ایجاد کرده است .‏ بایننس برنامه دریافت جایزه با وظایف مختص به خود را با نصف شدن پاداش بلاک بیت کوین از ۱۲.۵ به ۶.۲۵ بیت کوین، برای تمام کاربران بایننس برگزار می‌کند تا کاربران با یکدیگر رقابت کنند. مجموع جوایز این برنامه نیز ۱۲.۵ بیت کوین است.

دوره این برنامه: از ساعت ۴:۰۰ بامداد ۱۱ می برابر با ۲۲ اردیبهشت الی ۴:۰۰ بامداد ۱۸ می ۲۰۲۰ برابر با ۲۹ اردیبهشت

کاربران این برنامه این برنامه طی مدت برگزاری باانجام چند وظیفه شانس خود را برای به دست آوردن پاداش بیت کوین بیشتر میکنند . هر تعداد از کارهای توصیه شده بیشتر انجام شود شانس دریافت جایزه بیت کوین بیشتر خواهد شد

۱:خرید ارز دیجیتال به هر مقدار با استفاده از هر کدام از گزینه های ارز سنتی به ارز دیجیتال بایننس یا از طریق پلتفرم P2P
۲: معامله ۵۰۰ دلار یا بیشتر به صورت جفت ارزهای معاملات نقدی بیت کوین
۳: معرفی یکی از دوستان و افتتاح حساب بایننس فیوچرز (Binance Futures پلتفرم قراردادهای آتی بایننس) توسط آنها
۴: انجام ۱۰۰۰ دلار یا بیشتر معاملات در قرارداد دائمی BTC/USDT بایننس فیوچرز طی دوره برگزاری برنامه.

صرافی ایرانی کارت

جایزه ها ی بایننس

بیت کوین جایزه بگیرید ، با انجام ۲ مورد از ۴ مورد گفته شده، کاربران در استخر جایزه ۲.۵ بیت کوینی قرار می گیرند . (انجام ۲ مورد از ۴ مورد، شانس دریافت جایزه ۲.۵ بیت کوین را به کاربران می‌دهد)

باانجام ۳ مورد از ۴ مورد گفته شده، کاربران در استخر جایزه ۴ بیت کوینی قرار می‌ گیرند
(انجام سه مورد از چهار مورد شانس دریافت جایزه ۴ بیت کوینی را به کاربران می دهد.)

با انجام ۴ مورد از ۴ مورد گفته شده، کاربران در استخر جایزه ۶ بیت کوینی قرار می‌گیرند.
(انجام چهار مورد از ۴مورد شانس دریافت جایزه شش بیت کوینی را به کاربران می دهد.)


در بایننس ثبت نام کنید

اگر شما تاکنون حساب با‌یننس ندارید می‌توانید هم اکنون ثبت نام کنید و از تخفیف ۱۰ درصدی کارمزد معاملات بهره مند شوید.با ثبت نام در بایننس تخفیف ۱۰ درصدی کارمزد معاملات شامل حال شما می شود.

بیشتر بخوانید:  میم دوج با ارزشی در حدود 4 میلیون دلار

نکته قابل توجه اینکه تخفیف کارمزد معاملات مارجین و معاملات نقدی با‌یننس تا زمانی باقی خواهد ماند که برنامه ارجاع با‌یننس فعال باشد.
اگر تاکنون حساب با‌یننس فیوچرز افتتاح نکرده اید می‌توانید هم اکنون ثبت نام کنید از تخفیف ۱۰ درصدی کارمزد معاملات قراردادهای آتی بهره مند شوید. این تخفیف مهلت استفاده ۳۰ روزه خواهد داشت.


قوانین و مقررات به دست آوردن پاداش بایننس که باید به آنها توجه نمود

شامل جفت ارزهای حاضر در این برنامه

معاملات نقدی: تمام جفت ارزهای بیت کوین به غیر ازBTC/BUSD
قراردادهای آتی: قرارداد دائمی BTC/USDT

یک معامله معتبر در با‌یننس فیوچرز شامل افتتاح یا بستن وضعیت معاملاتی در قرارداد دائمی BTC/USDT است.لازم به ذکر است که این حق برای با‌یننس محفوظ است تا صحت و اعتبار معاملاتی که به عنوان معاملات شستشو (wash trade) یا معاملات از جانب حساب های غیرقانونی، انجام معاملات با خود یا هرگونه رفتار نشان دهنده دستکاری بازار را رد کند و مورد موافقت قرار ندهد.

این حق برای با‌یننس محفوظ است تا هرگونه فعالیت یا قوانین را به صلاح دید خود لغو کند یا تغییر دهد.این حق برای با‌یننس محفوظ است تا انجام وظایف مورد نظر برای هر کاربر را خود بایننس تشخیص دهد. هر کاربری با قصد و هدف خرابکارانه در هر کدام از وظایف تشخیص داده شود از این برنامه به طور کل اخراج خواهد شد.

پرداخت جایزه ها طی ۲ هفته پس از اتمام این برنامه به شرکت کنندگان واجد شرایط توزیع خواهد شد. کاربران خواهند توانست رسید دریافت جایزه را از طریق صفحه “تاریخچه توزیع” (Distribution History) در صفحه کیف پول تایید کنند. جایزه شان را دریافت کنند .


هشدارهایی برای کاربران

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال امری پرریسک است. بایننس مسئول هیچگونه ضررهای مستقیم، غیرمستقیم یا معلول ناشی از این رقابت معاملاتی نمی‌باشد. لطفاً سرمایه گذاری خود را با احتیاط انجام دهید.

معاملات قراردادهای آتی یک اقدام پرریسک است و احتمال سود یا ضرر چشمگیر را به همراه دارد. لطفاً آگاه باشید که در صورت نوسان شدید قیمت، احتمال این موضوع وجود دارد که موجودی مارجین در کیف پول قراردادهای آتی شما نقد شود.

ممنون که تا پایان مطالب “بیت کوین جایزه بگیرید |جایزه ۱۲.۵ بیت کوین در بایننس” با ما همراه بودید.


بیشتر بخوایند

طاهره محمدیان

کارشناس روانشناسی | پژوهشگر فناوری های جدید وتولید محتوا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا