اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

صلح بایننس با کاربران

صلح بایننس با کاربران

به گزارش زوم ارز، بزرگترین صرافی دیجیتال جهان یعنی بایننس، نامه ای الکترونیکی برای کاربران نیجریه ای خود ارسال کرده و در این نامه، مدیرعامل بایننس آقای چنگ پنگ ژائو برای ناراحتی ناشی از تاخیر در حل و فصل درخواست های پیشتیبانی مشتریان عذرخواهی کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ژائو با اشاره به اینکه امنیت کاربران، اولویت اصلی این صرافی است توضیح داد: مکانیزم های حفاظتی مانند احراز هویت، اقدامات ضد پولشویی، همکاری با مجری قانون، محدودیت های حساب برای اطمینان از حفاظت از جامعه و فعالیت های کلاهبردارانه وجود دارند. این یک رویکرد جهانی است که در هر کشوری اعمال می‌شود.

وی در این خصوص گفت:
حدود 281 حساب کاربران نیجریه ای تحت تاثیر محدودیت های مبارزه با کلاهبرداری قرار گرفته و 38 درصد از این حساب ها به درخواست مجریان قانون بین‌المللی بسته شده‌اند.

کوین کده

ژائو، آنچه را که بایننس برای بازسازی اعتماد در جامعه نیجریه انجام می‌دهد را برجسته کرد و گفت:
در حال حاضر ما 79 پرونده را حل و فصل کردیم و در حال کار بر روی آنها هستیم. تمامی پرونده های غیر مرتبط با نیروی انتظامی، ظرف دو هفته حل و فصل خواهد شد.

حوزه دیگری که به آن پرداخته می‌شود تخصیص بیشتر پرسنل خدمات مشتری به منطقه است. ژائو در این خصوص گفت: ما عوامل  CS و ریسک بیشتری را با درک کامل از بازار نیجریه اختصاص خواهیم داد.

بیشتر بخوانید:  هاردفورک ماتیک راه اندازی شد

اخیراً، برخی از کاربران نیجریه ای بایننس کمپینی را برای تحریم این پلتفرم بخاطر مسدود کردن حساب های آنها راه اندازی کردند.

آیا شما همراهان زوم ارز، تجربه استفاده از این صرافی را دارید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: News.Bitcoin


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا