صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش انتقادات نسبت به بایننس اسمارت چین

افزایش انتقادات نسبت به بایننس اسمارت چین

به گزارش زوم ارز، یک متخصص ناشناس که با نام Kaber2 در گیت هاب فعالیت می‌کند، تحلیلی پر از خشم در مورد توسعه و نگهداری بایننس اسمارت چین منتشر کرد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در ابتدا او به انتقاد از این موضوع پرداخت که کد ها بدون هیچگونه توضیحات مناسبی وصل می‌شوند و بنابراین به سختی می‌توان فهمید که آنها نسبت به چه موضوعاتی تعهد دارند یا خیر.

سپس به این موضوع اشاره کرد که فرآیند توسعه بایننس اسمارت چین فاقد آزمایش بتا است و همین موضوع اوضاع به روزرسانی های جدید را بدتر می‌کند و حتی زمانی که هزاران توسعه دهنده این مشکل را گزارش می‌کنند تیم بایننس به گزارش ها توجهی ندارد.

سپس وی تصمیم خود برای غیرفعال کردن پخش تراکنش های همتا به همتا را رد کرد چرا که اجرای آن کل شبکه را بسیار متمرکز می‌کند.

وی در آخرین مورد به این موضوع اشاره کرد که اندازه بلاک ها بیش از حد بزرگ است و همین موضوع منجر به کاهش زمان هر بلاک می‌شود و در مجموع او تیم بزرگترین صرافی غیرمتمرکز جهان که صاحب شبکه بایننس اسمارت چین نیز می‌باشد را به رویکرد چاپ پول نقد متهم کرد و در این خصوص گفت:
بایننس می‌خواست یک راه سریع برای بدست آوردن مقداری پول داشته باشد اما حاضر نیست حتی منابع خود را گسترش دهد تا به این مهم دست یابد.

بیشتر بخوانید:  دلایل ممنوعیت فعالیت ارز های دیجیتال از زبان رییس سابق بانک مرکزی

وی فاش کرد که 4000 واحد رمز ارز بایننس کوین در کیف پول او وجود دارد که معادل 2.35 میلیون دلار دارایی است و با این حال این منتقد بایننس اسمارت چین بنظر به دنبال فروش دارایی دیجیتال خود است.

آیا شما همراهان زوم ارز با انتقادات این متخصص موافق هستید یا خیر؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا