اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش قیمت BNB در انتظار مکانیزم جدید بایننس اسمارت چین

افزایش قیمت BNB در انتظار مکانیزم جدید بایننس اسمارت چین

به گزارش زوم ارز، پروپوزال به روزرسانی BEP-95 که در حساب کاربری گیت هاب بایننس اسمارت چین ارائه شده، مکانیزم سوزاندن هزینه کارمزد را معرفی کرد و هدف اصلی این مکانیزم این است که BNB را ارزشمندتر کرده و روند توکن سوزی را تسریع کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

دو هدف اصلی این مکانیزم، سرعت بخشیدن به فرآیند سوزاندن بایننس کوین و تمرکز زدایی بیشتر بایننس اسمارت چین است و به روزرسانی جدید شامل دو مکانیزم است که بر روی شبکه تاثیر می‌گذارد و این دو مکانیزم شامل سوزاندن هزینه ثابت که در حال حاضر بین اعتبارسنجان توزیع می‌شود بوده و نسبت سوزاندن قابل مدیریت.

با معرفی مکانیزم سوزاندن بایننس اسمارت چین، روند توکن سوزی BNB نیز به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد که تاثیر مثبتی بر ارزش ذاتی این رمز ارز خواهد داشت و پیش از این نیز شبکه اتریوم چنین پروپوزالی را ارائه کرده بود که بخاطر همین توکن سوزی این رمز ارز توانست اوج قیمت جدیدی را ثبت کرده و افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرد.

کوین کده

دارندگان بایننس کوین تصمیم خواهند گرفت که توزیع مجدد پاداش های گس در شبکه را تعیین کنند و مشارکت کننده ها انتظار دارند که اعتبارسنجی ها و پاداش های پیشگامان در بایننس کوین کاهش یابد و اما از آنجایی که ممکن است عرضه در گردش به میزان قابل توجهی کاهش یابد، انتظار می‌رود رمز ارز بایننس کوین دچار افزایش قیمت شدیدی شود.

بیشتر بخوانید:  بیت کوین بهترین دارایی دهه اخیر

از آنجا که هیچ پاداشی برای استخراج در شبکه بایننس اسمارت چین مانند چین های بیت کوین و اتریوم وجود ندارد، هزینه گس بین اعتبارسنجان مجدداً توزیع می‌شود و در شبکه بایننس اسمارت چین، هزینه گس از هر بلاک معتبر در شبکه جمع آوری شده و سپس بین دو قرارداد هوشمند توزیع می‌شود.

بنظر شما همراهان زوم ارز این رمز ارز به چه سطح قیمتی خواهد رسید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید: 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا